Biuletyn informacji publicznej Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 21-11-2022 08:48

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu kierowniczych stanowisk partyjnych i państwowych PRL


Imiona: Roman
Nazwisko: Dumkiewicz
Miejsce urodzenia: Waręż
Data urodzenia: 01-09-1939
Imię ojca: Antoni
Imię matki: Maria
Dodatkowe informacje:

W okresie 1952-1956 w ZMP. W PZPR od 31.10.1963 r. Słuchacz Międzywojewódzkiej Szkoły Partyjnej w Bydgoszczy w okresie 08.02-17.06.1972 r. W okresie 1965-1969 pełnił funkcję członka Prezydium Gromadzkiej Rady Narodowej w Klimach. Od 1973 r. pełnił funkcję Przewodniczącego Miejsko-Gminnej Rady Narodowej w Suszu.Rozbieżność w nazwie miejscowości urodzenia: Klaręż, Kloręż, Waręż



Stanowisko Komórka organizacyjna Instytucja Miejscowość Partia polityczna Data rozpoczęcia Data zakończenia Źródło informacji
Instruktor Komitet Powiatowy Iława PZPR 01-01-1971 1973 APE z s. Malbork, KW PZPR, 824/2564
I Sekretarz Komitet Miejski i Gminny Susz PZPR 01-10-1973 31-08-1981 APE z s. Malbork, KW PZPR, 824/2564
Członek Egzekutywa Komitet Wojewódzki Elbląg PZPR 10-11-1975 25-02-1978 APE z s. Malbork, KW PZPR, 824/2564
.