Biuletyn informacji publicznej Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 22-05-2024 08:55

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa


Imiona: Alfred Waldemar
Nazwisko: Janus
Miejsce urodzenia: LUBLIN
Data urodzenia: 16-09-1944
Imię ojca: Bronisław
Imię matki: Helena
Dodatkowe informacje:

W okresie od 20.09.1963 do 10.09.1966 służba wojskowa. ///
W okresie 29.01.1985-29.04.1985 praktyka na stanowisku starszego oficera Oddziału II Zarządu III Szefostwa WSW. W okresie 1.07.1988-30.09.1988 praktyka na stanowisku szefa Oddziału WSW 2 Kropusu OPK.



Nazwa jednostki Miasto Nazwa komórki Stanowisko Stopień służbowy Data rozpoczęcia Data zakończenia Sygnatura Sygnatura wytwórcy Rodzaj materiałów
MSW WARSZAWA BRAK DO DYSPOZYCJI DYREKTORA DEPARTAMENTU KADR I SZKOLENIA - 11-09-1966
IPN Sz 0019/4184, IPN BU 2174/774 4596/0, CAW 2047/06/286 akta osobowe i karta
GPK SZCZECIN PLACÓWKA W PORCIE SZCZECIN KONTROLER - 01-10-1966
WSW WARSZAWA BRAK DO DYSPOZYCJI SZEFA - 01-02-1969
WSW SZCZECIN ODDZIAŁ WSW, WYDZIAŁ I POMOCNIK SZEFA - 01-09-1969
WSW BYDGOSZCZ ODDZIAŁ WSW, WYDZIAŁ I POMOCNIK SZEFA - 25-06-1971
WSW LUBLIN ODDZIAŁ WSW, WYDZIAŁ I STARSZY POMOCNIK SZEFA - 01-05-1972
WSW LUBLIN ODDZIAŁ WSW, WYDZIAŁ I ZASTĘPCA SZEFA - 11-12-1974
WSW WARSZAWA ZARZĄD WSW WARSZAWSKIEGO OKRĘGU WOJSKOWEGO, ODDZIAŁ WSW W RZESZOWIE, WYDZIAŁ I ZASTĘPCA SZEFA - 27-05-1976
WSW WARSZAWA ZARZĄD WSW WARSZAWSKIEGO OKRĘGU WOJSKOWEGO, ODDZIAŁ WSW W RZESZOWIE, WYDZIAŁ III ZASTĘPCA SZEFA - 02-03-1979
WSW WARSZAWA ZARZĄD WSW WARSZAWSKIEGO OKRĘGU WOJSKOWEGO, WYDZIAŁ WSW 6 POMORSKIEJ DYWIZJI POWIETRZNO-DESANTOWEJ W KRAKOWIE ZASTĘPCA SZEFA - 31-03-1979
WSW WARSZAWA ZARZĄD WSW WOJSK OBRONY POWIETRZNEJ KRAJU, ODDZIAŁ WSW 2 KORPUSU OBRONY POWIETRZNEJ KRAJU P.O. SZEFA - 23-09-1988
WSW WARSZAWA ZARZĄD WSW WOJSK OBRONY POWIETRZNEJ KRAJU, ODDZIAŁ WSW 2 KORPUSU OBRONY POWIETRZNEJ KRAJU SZEF płk 17-05-1990 31-07-1990
.