Biuletyn informacji publicznej Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 22-01-2024 11:18

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa


Imiona: Władysław
Nazwisko: Chadała
Miejsce urodzenia: BARYSZ
Data urodzenia: 04-07-1932
Imię ojca: Józef
Imię matki: Rozalia
Dodatkowe informacje:

Wg karty ewidencyjnej, delegowany czasowo do Sekcji "A" z dniem 27.05.1981 (brak informacji o zakończeniu delegowania).
W okresie 10.09.1962-20.07.1963 Roczna Oficerska Szkoła Operacyjna Służby Bezpieczeństwa w CW MSW w Legionowie; 30.09.1968-19.10.1968 kurs z zakresu podstawowych zagadnień pracy jednostek paszportów i dowodów osobistych; 5.03.1973-28.03.1973 kurs specjalistyczno-operacyjny Biura Paszportów i Dowodów Osobistych MSW; 5.11.1973-11.11.1973 kurs z zakresu obsługi eksploatacyjnej urządzeń szyfrujących "Dudek"; 14.10.1976-30.10.1976 kurs podstawowy nr 1 z zakresu problematyki szyfrowej i kodowej Biura "A" MSW; 24.03.1986-28.03.1986 przeszkolenie w Biurze "A" MSW z zakresu kierowania Samodzielną Sekcją "A" oraz podległymi stacjami szyfrowymi.



Nazwa jednostki Miasto Nazwa komórki Stanowisko Stopień służbowy Data rozpoczęcia Data zakończenia Sygnatura Sygnatura wytwórcy Rodzaj materiałów
KMiP MO LEGNICA REFERAT DS. BEZPIECZEŃSTWA OFICER OPERACYJNY - 15-05-1961
IPN Wr 057/784 791/V akta osobowe i karta
KMiP MO LEGNICA REFERAT DS. SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA, GRUPA REJESTRACJI CUDZOZIEMCÓW STARSZY OFICER - 01-08-1968
KMiP MO LEGNICA REFERAT DS. SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA, GRUPA PASZPORTÓW I DOWODÓW OSOBISTYCH INSPEKTOR OPERACYJNY - 01-03-1972
KMiP MO LEGNICA GRUPA PASZPORTÓW INSPEKTOR - 01-01-1975
KW MO LEGNICA BRAK DO DYSPOZYCJI KOMENDANTA - 01-06-1975
KW MO LEGNICA SAMODZIELNA SEKCJA "A" INSPEKTOR - 01-06-1975
KW MO LEGNICA BRAK SŁUŻBA W MO - 01-07-1977
WUSW LEGNICA SAMODZIELNA SEKCJA "A" KIEROWNIK mjr 01-12-1985 15-06-1987
.