Biuletyn informacji publicznej Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 25-07-2022 09:12

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa


Imiona: Lucyna
Nazwisko: Wernikowska
Nazwisko rodowe: Langiewicz
Miejsce urodzenia: OZORKÓW
Data urodzenia: 18-02-1930
Imię ojca: Stanisław
Imię matki: Henryka
Znany/a też jako:
Lucyna Piotrowska

Dodatkowe informacje:

Wg karty przebiegu służby, w okresie 1948-1951 sekretarka w KPMO w Świnoujściu. ///
W okresie 29.11.1962-12.12.1963 przeszkolenie z zakresu Szkoły Oficerskiej SB MSW w CW MSW w Legionowie.



Nazwa jednostki Miasto Nazwa komórki Stanowisko Stopień służbowy Data rozpoczęcia Data zakończenia Sygnatura Sygnatura wytwórcy Rodzaj materiałów
KP MO WOLIN BRAK DANYCH SEKRETARKA - 01-11-1948
IPN Sz 0019/5457 18250/0 akta osobowe i karta
KW MO SZCZECIN BRAK DO DYSPOZYCJI KOMENDANTA - 15-06-1951
KW MO SZCZECIN WYDZIAŁ V KIEROWNIK KANCELARII - 01-09-1951
KW MO SZCZECIN BRAK DO DYSPOZYCJI KOMENDANTA - 30-11-1953
KW MO SZCZECIN WYDZIAŁ KADR MASZYNISTKA - 01-01-1954
KW MO SZCZECIN WYDZIAŁ I, SEKCJA I REFERENT PLANOWANIA I SPRAWOZDAWCZOŚCI - 01-02-1954
KW MO SZCZECIN WYDZIAŁ I, KOMENDANT GMACHU REFERENT MUNDUROWO-MATERIAŁOWY - 16-06-1954
KW MO SZCZECIN SAMODZIELNA SEKCJA ADMINISTRACYJNO-GOSPODARCZA STARSZY REFERENT ŻYWNOŚCIOWO-MUNDUROWY - 01-07-1954
KW MO SZCZECIN BRAK SŁUŻBA W MO - 14-12-1954
KW MO SZCZECIN WYDZIAŁ "T", SEKCJA I OFICER TECHNIKI OPERACYJNEJ - 15-04-1958
KW MO SZCZECIN WYDZIAŁ "T", SEKCJA I "B OFICER TECHNIKI OPERACYJNEJ - 01-05-1966
KW MO SZCZECIN WYDZIAŁ PASZPORTÓW I DOWODÓW OSOBISTYCH OFICER - 16-02-1970
KW MO SZCZECIN WYDZIAŁ PASZPORTÓW I DOWODÓW OSOBISTYCH, REFERAT PASZPORTÓW I DOWODÓW OSOBISTYCH KIEROWNIK - 01-12-1970
KW MO SZCZECIN WYDZIAŁ PASZPORTÓW I DOWODÓW OSOBISTYCH KIEROWNIK SEKCJI kpt. 01-04-1972 30-09-1976
.