Biuletyn informacji publicznej Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 23-05-2022 08:40

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa


Imiona: Izydor
Nazwisko: Mikłasz
Miejsce urodzenia: BAKUNY
Data urodzenia: 12-11-1919
Imię ojca: Adolf
Imię matki: Emilia
Dodatkowe informacje:

W okresie 19.04.1960-23.04.1960 kurs po linii Wydziału V Dep.II MSW.



Nazwa jednostki Miasto Nazwa komórki Stanowisko Stopień służbowy Data rozpoczęcia Data zakończenia Sygnatura Sygnatura wytwórcy Rodzaj materiałów
PUBP BIAŁOGARD PLUTON OCHRONY P.O. DOWÓDCY - 03-05-1945
IPN Sz 0019/5369 17504/0, IPN Po 0065/5369 akta osobowe i karta
PUBP BIAŁOGARD BRAK DANYCH DOWÓDCA WARTY - 01-04-1946
PUBP BIAŁOGARD EKSPOZYTURA KOLEJOWA REFERENT - 12-10-1946
PUBP BIAŁOGARD EKSPOZYTURA KOLEJOWA STARSZY REFERENT - 02-05-1947
PUBP BIAŁOGARD PLACÓWKA KOLEJOWA STARSZY REFERENT - 01-10-1947
WUBP SZCZECIN WYDZIAŁ IV, SEKCJA VIII STARSZY REFERENT P.O. KIEROWNIKA - 01-01-1949
WUBP SZCZECIN WYDZIAŁ IV, SEKCJA VIII STARSZY REFERENT - 01-01-1949
WUBP SZCZECIN BRAK DO DYSPOZYCJI SZEFA - 15-12-1949
WUBP SZCZECIN WYDZIAŁ III, SEKCJA II STARSZY REFERENT - 15-01-1950
WUBP SZCZECIN WYDZIAŁ III, SEKCJA IV STARSZY REFERENT - 15-06-1950
WUBP SZCZECIN WYDZIAŁ III, SEKCJA II STARSZY REFERENT - 01-04-1952
WUBP SZCZECIN WYDZIAŁ III, SEKCJA II KIEROWNIK - 01-12-1953
WUBP SZCZECIN WYDZIAŁ I, SEKCJA X KIEROWNIK - 15-07-1954
WUdsBP SZCZECIN WYDZIAŁ II, SEKCJA V KIEROWNIK - 01-04-1955
WUdsBP SZCZECIN WYDZIAŁ II, SEKCJA V OFICER OPERACYJNY - 01-04-1956
KW MO SZCZECIN WYDZIAŁ II, SEKCJA I STARSZY OFICER OPERACYJNY - 01-01-1957
KW MO SZCZECIN WYDZIAŁ II KIEROWNIK GRUPY - 01-07-1959
GPK SZCZECIN PLACÓWKA W SZCZECINIE-GUMIEŃCACH ZASTĘPCA KOMENDANTA - 01-10-1968
KW MO SZCZECIN INSPEKTORAT KIEROWNICTWA INSPEKTOR - 01-08-1972
KW MO SZCZECIN INSPEKTORAT KIEROWNICTWA STARSZY INSPEKTOR - 01-01-1975
KW MO SZCZECIN BRAK DO DYSPOZYCJI KOMENDANTA mjr 01-06-1975 31-07-1975
.