Biuletyn informacji publicznej Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 27-05-2024 09:14

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa


Imiona: Stanisław
Nazwisko: Łucki
Miejsce urodzenia: SŁOJEC
Data urodzenia: 13-11-1921
Imię ojca: Stanisław
Imię matki: Konstancja
Dodatkowe informacje:

W 1948 kurs specjalny przy WUBP w Kielcach.



Nazwa jednostki Miasto Nazwa komórki Stanowisko Stopień służbowy Data rozpoczęcia Data zakończenia Sygnatura Sygnatura wytwórcy Rodzaj materiałów
PUBP CZĘSTOCHOWA SEKCJA I WYWIADOWCA - 10-02-1945
IPN Wr 059/4067, IPN Ki 105 7613/V akta osobowe i karta
PUBP CZĘSTOCHOWA BRAK DANYCH REFERENT - 12-07-1945
MUBP CZĘSTOCHOWA SEKCJA DO WALKI Z BANDYTYZMEM STARSZY REFERENT - 01-01-1946
PUBP CZĘSTOCHOWA SEKCJA I STARSZY REFERENT - 01-10-1947
CW MBP LEGIONOWO BRAK DANYCH SŁUCHACZ - 15-01-1948
WUBP KIELCE BRAK DO DYSPOZYCJI SZEFA - 21-02-1948
PUBP CZĘSTOCHOWA SEKCJA I STARSZY REFERENT P.O. KIEROWNIKA SEKCJI - 01-08-1948
PUBP CZĘSTOCHOWA SEKCJA I KIEROWNIK - 01-05-1950
WUBP KOSZALIN WYDZIAŁ I, SEKCJA I KIEROWNIK SEKCJI - 01-09-1950
CW MSW LEGIONOWO BRAK DANYCH SŁUCHACZ - 25-09-1951
WUBP KOSZALIN BRAK DO DYSPOZYCJI SZEFA - 15-12-1951
WUBP WROCŁAW WYDZIAŁ I, SEKCJA V KIEROWNIK SEKCJI - 01-03-1952
WUBP WROCŁAW WYDZIAŁ I, SEKCJA I KIEROWNIK SEKCJI - 01-03-1954
WUdsBP WROCŁAW WYDZIAŁ II, SEKCJA III KIEROWNIK SEKCJI - 01-04-1955
WUdsBP WROCŁAW WYDZIAŁ II, SEKCJA III STARSZY OFICER OPERACYJNY - 01-04-1956
KW MO WROCŁAW WYDZIAŁ II, SEKCJA I STARSZY OFICER OPERACYJNY - 01-01-1957
KW MO WROCŁAW WYDZIAŁ II STARSZY OFICER OPERACYJNY - 01-01-1958
KW MO WROCŁAW SAMODZIELNA GRUPA SPECJALNA INSPEKTOR - 01-04-1963
KW MO WROCŁAW INSPEKTORAT KIEROWNICTWA SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA INSPEKTOR - 01-01-1964
KP MO WROCŁAW BRAK P.O. ZASTĘPCY KOMENDANTA DS. SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA - 01-06-1964
KP MO WROCŁAW BRAK I ZASTĘPCA KOMENDANTA DS. SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA mjr 01-04-1967 15-10-1969
.