Biuletyn informacji publicznej Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 23-07-2021 08:33

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa


Imiona: Jan
Nazwisko: Danielak
Miejsce urodzenia: BOŃCZA
Data urodzenia: 21-12-1923
Imię ojca: Michał
Imię matki: Julia
Dodatkowe informacje:

Wg wniosku personalnego, z dniem 1.01.1953 kierownik Sekcji Planowania i Rozdzielnika Wydziału I Oddziału Dowodów Osobistych Biura Ewidencji Ludności i Dowodów Osobistych KGMO. Wg karty przebiegu służby, z dniem 1.02.1972 służył w Wydziale II.
W okresie 24.03.1986-29.03.1986 delegowany służbowo do ZSRR.



Nazwa jednostki Miasto Nazwa komórki Stanowisko Stopień służbowy Data rozpoczęcia Data zakończenia Sygnatura Sygnatura wytwórcy Rodzaj materiałów
KG MO WARSZAWA WYDZIAŁ PERSONALNY, SEKCJA EWIDENCJI REFERENT - 12-11-1946
IPN BU 0242/2464 22543/V akta osobowe i karta
KG MO WARSZAWA WYDZIAŁ PERSONALNY, SEKCJA KADR REFERENT DS. FUNKCJONARIUSZ - 01-06-1947
KG MO WARSZAWA WYDZIAŁ PERSONALNY STARSZY REFERENT ETATÓW - 24-03-1950
KG MO WARSZAWA ODDZIAŁ KADR, WYDZIAŁ II, SEKCJA I STARSZY REFERENT - 01-08-1950
KG MO WARSZAWA CENTRALNE BIURO EWIDENCJI LUDNOŚCI I DOWODÓW OSOBISTYCH, ODDZIAŁ DOWODÓW OSOBISTYCH, WYDZIAŁ III KIEROWNIK SEKCJI - 01-01-1953
KG MO WARSZAWA ODDZIAŁ EWIDENCJI LUDNOŚCI I DOWODÓW OSOBISTYCH, WYDZIAŁ EWIDENCJI DOWODÓW OSOBISTYCH I DOKUMENTACJI ARCHIWALNEJ, SEKCJA EWIDENCJI DOWODÓW OSOBISTYCH KIEROWNIK - 01-07-1954
KG MO WARSZAWA BRAK SŁUŻBA W MO - 14-12-1954
MSW WARSZAWA BIURO PASZPORTÓW I DOWODÓW OSOBISTYCH, WYDZIAŁ IV STARSZY OFICER - 01-04-1967
MSW WARSZAWA BIURO PASZPORTÓW I DOWODÓW OSOBISTYCH, WYDZIAŁ I INSPEKTOR - 01-06-1969
MSW WARSZAWA BIURO PASZPORTÓW I DOWODÓW OSOBISTYCH, WYDZIAŁ IV INSPEKTOR - 01-02-1972
MSW WARSZAWA BIURO PASZPORTÓW, WYDZIAŁ IV INSPEKTOR - 01-01-1975
MSW WARSZAWA BIURO PASZPORTÓW, WYDZIAŁ IV STARSZY INSPEKTOR - 01-04-1980
MSW WARSZAWA BIURO PASZPORTÓW, WYDZIAŁ IV ZASTĘPCA NACZELNIKA płk 01-04-1986 22-03-1990
.