Biuletyn informacji publicznej IPN Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 20-12-2018 13:33

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa


Imiona: Roman
Nazwisko: Misztal
Miejsce urodzenia: POCZAPY
Data urodzenia: 11-05-1932
Imię ojca: Edmund
Imię matki: Maria
Dodatkowe informacje:

Od 15.07.1990 służba poza pionem bezpieczeństwa.



Nazwa jednostki Miasto Nazwa komórki Stanowisko Stopień służbowy Data rozpoczęcia Data zakończenia Sygnatura Sygnatura wytwórcy Rodzaj materiałów
Z II SG WP WARSZAWA WYDZIAŁ OPERACYJNO-SZKOLENIOWY STARSZY POMOCNIK KIEROWNIKA SEKCJI - 08-03-1957
IPN BU 2174/7361, IPN BU 0305/220 19/9/33, 7471/139 akta osobowe
Z II SG WP WARSZAWA ODDZIAŁ III STARSZY POMOCNIK SZEFA WYDZIAŁU - 01-11-1958
Z II SG WP WARSZAWA BRAK ATTACHE WOJSKOWY W USA - 10-02-1959
Z II SG WP WARSZAWA WYDZIAŁ OPERACYJNO-SZKOLENIOWY KIEROWNIK SEKCJI - 18-11-1961
Z II SG WP WARSZAWA ODDZIAŁ I, WYDZIAŁ II STARSZY POMOCNIK SZEFA WYDZIAŁU - 12-03-1962
Z II SG WP WARSZAWA ODDZIAŁ III, WYDZIAŁ I STARSZY POMOCNIK SZEFA WYDZIAŁU - 30-01-1963
Z II SG WP WARSZAWA ODDZIAŁ V, WYDZIAŁ I SZEF WYDZIAŁU - 21-08-1965
Z II SG WP WARSZAWA ODDZIAŁ IV, WYDZIAŁ I SZEF WYDZIAŁU - 01-10-1966
Z II SG WP WARSZAWA ZESPÓŁ WOJEWÓDZKICH PRZEDSTAWICIELI ODDZIAŁU IV STARSZY POMOCNIK - 01-08-1968
Z II SG WP WARSZAWA BRAK ATTACHE WOJSKOWY, MORSKI I LOTNICZY W KANADZIE - 08-05-1969
Z II SG WP WARSZAWA BRAK DO DYSPOZYCJI SZEFA SZTABU GENERALNEGO - 23-11-1972
Z II SG WP WARSZAWA SEKCJA XI STARSZY POMOCNIK KIEROWNIKA SEKCJI - 02-01-1973
Z II SG WP WARSZAWA ODDZIAŁ XII STARSZY POMOCNIK SZEFA ODDZIAŁU - 01-04-1973
Z II SG WP WARSZAWA ODDZIAŁ V, WYDZIAŁ I STARSZY POMOCNIK SZEFA WYDZIAŁU - 01-07-1973
Z II SG WP WARSZAWA ODDZIAŁ "Z" P.O. SZEFA - 01-09-1973
Z II SG WP WARSZAWA ODDZIAŁ "Z" SZEF ODDZIAŁU - 01-01-1975
Z II SG WP WARSZAWA BRAK DANYCH STARSZY INSPEKTOR - 26-11-1976
Z II SG WP WARSZAWA BRAK P.O. ZASTĘPCY SZEFA DS. OPERACYJNYCH - 22-01-1979
Z II SG WP WARSZAWA BRAK ZASTĘPCA SZEFA DS. OPERACYJNYCH - 29-09-1979
Z II SG WP WARSZAWA BRAK P.O. SZEFA - 31-07-1981
Z II SG WP WARSZAWA BRAK SZEF - 04-05-1982
Z II SG WP WARSZAWA BRAK SZEF ZARZĄDU II SZTABU GENERALNEGO WP JEDNOCZEŚNIE ZASTĘPCA SZEFA SZTABU GENERALNEGO WP gen. broni 11-10-1989 14-07-1990