Biuletyn informacji publicznej Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 22-03-2024 11:35

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa


Imiona: Bolesław
Nazwisko: Zezyk
Miejsce urodzenia: MYŚLACHOWICE
Data urodzenia: 15-08-1925
Imię ojca: Stefan
Imię matki: Maria
Dodatkowe informacje:

W 1947 kurs zastępców szefów PUBP w CW MBP w Legionowie. W okresie od 1.10.1964 do 19.12.1964 kurs doskonalenia kadr kierowniczych. Od 15.09.1962 do 15.04.1963 kurs z zakresu prowadzenia niektórych czynności dochodzeniowych w Zielonej Górze.



Nazwa jednostki Miasto Nazwa komórki Stanowisko Stopień służbowy Data rozpoczęcia Data zakończenia Sygnatura Sygnatura wytwórcy Rodzaj materiałów
PUBP GÓRA ŚLĄSKA SEKCJA II MŁODSZY REFERENT - 30-07-1945
IPN Po 061/1584 2340/V akta osobowe
PUBP GÓRA ŚLĄSKA REFERENCI TERENOWI (GMINNI) STARSZY REFERENT GMINNY - 10-01-1946
PUBP GÓRA ŚLĄSKA KIEROWNICTWO STARSZY REFERENT - 01-10-1947
PUBP BYSTRZYCA KŁODZKA BRAK ZASTĘPCA SZEFA - 01-02-1949
WUBP WROCŁAW BRAK DO DYSPOZYCJI SZEFA - 31-12-1949
WUBP WROCŁAW WYDZIAŁ IV, SEKCJA V STARSZY REFERENT - 31-12-1949
WUBP ZIELONA GÓRA WYDZIAŁ IV, SEKCJA V STARSZY REFERENT P.O. KIEROWNIKA - 01-09-1950
CW MBP LEGIONOWO ROCZNA SZKOŁA OFICERSKA SŁUCHACZ - 15-09-1951
WUBP ZIELONA GÓRA BRAK DO DYSPOZYCJI SZEFA - 08-08-1952
WUBP ZIELONA GÓRA WYDZIAŁ IV, SEKCJA IV KIEROWNIK - 01-09-1952
WUBP ZIELONA GÓRA WYDZIAŁ IV, SEKCJA III KIEROWNIK - 01-04-1953
WUdsBP ZIELONA GÓRA WYDZIAŁ IV, SEKCJA V KIEROWNIK - 01-04-1955
WUdsBP ZIELONA GÓRA WYDZIAŁ IV, SEKCJA IV KIEROWNIK - 01-11-1955
WUdsBP ZIELONA GÓRA WYDZIAŁ IV, SEKCJA IV STARSZY OFICER OPERACYJNY - 01-04-1956
KW MO ZIELONA GÓRA WYDZIAŁ III STARSZY OFICER OPERACYJNY - 01-01-1957
KW MO ZIELONA GÓRA WYDZIAŁ III, GRUPA VI KIEROWNIK - 01-04-1961
KW MO ZIELONA GÓRA WYDZIAŁ III ZASTĘPCA NACZELNIKA - 01-08-1963
KMiP MO ZIELONA GÓRA KIEROWNICTWO I ZASTĘPCA KOMENDANTA DS. SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA ppłk 01-10-1968 30-09-1971
WUSW ZIELONA GÓRA WYDZIAŁ III INSPEKTOR płk 20-04-1984 31-03-1990
.