Biuletyn informacji publicznej Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 23-05-2022 08:40

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa


Imiona: Stanisław
Nazwisko: Mosek
Miejsce urodzenia: DZIURKÓW
Data urodzenia: 15-08-1935
Imię ojca: Antoni
Imię matki: Feliksa
Znany/a też jako:
Stanisław Mosek
Imiona rodziców: Antoni Helena


Dodatkowe informacje:

Od stycznia 1958 do listopada 1964 pracował nad zagadnieniami znajdującymi się w sferze opracowania przez Wydział II SB. Od grudnia 1967 do grudnia 1978 pracował nad zagadnieniam znajdującymi się w sferze opracowania przez Wydział IV SB.



Nazwa jednostki Miasto Nazwa komórki Stanowisko Stopień służbowy Data rozpoczęcia Data zakończenia Sygnatura Sygnatura wytwórcy Rodzaj materiałów
KP MO HRUBIESZÓW REFERAT DS. BEZPIECZEŃSTWA PUBLICZNEGO OFICER OPERACYJNY - 21-01-1958
IPN Lu 0296/618 625/V akta osobowe i karta
CW MSW LEGIONOWO ROCZNA OFICERSKA SZKOŁA OPERACYJNA SŁUCHACZ - 01-12-1961
KW MO LUBLIN BRAK DO DYSPOZYCJI KOMENDANTA DS. BEZPIECZEŃSTWA - 03-08-1962
KP MO HRUBIESZÓW REFERAT SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA OFICER OPERACYJNY - 01-09-1962
KP MO HRUBIESZÓW REFERAT SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA STARSZY OFICER OPERACYJNY - 01-01-1963
KP MO JANÓW LUBELSKI KIEROWNICTWO ZASTĘPCA KOMENDANTA DS. BEZPIECZEŃSTWA - 15-11-1964
KP MO RADZYŃ PODLASKI REFERAT DS. SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA STARSZY OFICER OPERACYJNY - 23-06-1966
KP MO ZAMOŚĆ REFERAT DS. SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA STARSZY OFICER OPERACYJNY - 16-09-1966
KP MO ZAMOŚĆ REFERAT DS. SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA INSPEKTOR OPERACYJNY - 01-04-1967
KP MO ZAMOŚĆ REFERAT DS. SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA STARSZY INSPEKTOR OPERACYJNY - 01-06-1968
KP MO ZAMOŚĆ REFERAT DS. SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA INSPEKTOR OPERACYJNY - 14-03-1974
KW MO ZAMOŚĆ WYDZIAŁ IV, SEKCJA II KIEROWNIK SEKCJI - 01-06-1975
KW MO ZAMOŚĆ WYDZIAŁ IV ZASTĘPCA NACZELNIKA - 15-12-1978
KW MO ZAMOŚĆ WYDZIAŁ V P.O. NACZELNIKA - 16-01-1982
KW MO ZAMOŚĆ WYDZIAŁ V ZASTĘPCA NACZELNIKA - 01-03-1982
KW MO ZAMOŚĆ WYDZIAŁ V NACZELNIK - 16-04-1982
WUSW ZAMOŚĆ WYDZIAŁ V NACZELNIK - 14-07-1983
WUSW ZAMOŚĆ WYDZIAŁ OCHRONY GOSPODARKI NACZELNIK ppłk 01-11-1989 15-05-1990
.