Biuletyn informacji publicznej Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 20-09-2021 09:26

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa


Imiona: Włodzimierz
Nazwisko: Tychoniuk
Miejsce urodzenia: BIAŁKI
Data urodzenia: 07-01-1926
Imię ojca: Piotr
Imię matki: Ludmiła
Znany/a też jako:
Włodzimierz Tychomiuk


Nazwa jednostki Miasto Nazwa komórki Stanowisko Stopień służbowy Data rozpoczęcia Data zakończenia Sygnatura Sygnatura wytwórcy Rodzaj materiałów
WUBP BIAŁYSTOK WYDZIAŁ IV, SEKCJA V MŁODSZY REFERENT - 07-06-1946
IPN Bi 060/4412 7436/VI akta osobowe
PUBP GRAJEWO BRAK DANYCH MŁODSZY REFERENT - 31-08-1946
PUBP GRAJEWO REFERAT III MŁODSZY REFERENT - 01-10-1947
WUBP BIAŁYSTOK WYDZIAŁ V, SEKCJA II MŁODSZY REFERENT - 20-04-1948
WUBP BIAŁYSTOK WYDZIAŁ I, SEKCJA II REFERENT - 30-05-1948
WUBP BIAŁYSTOK WYDZIAŁ V, SEKCJA II REFERENT - 03-03-1949
MBP WARSZAWA BIURO SPECJALNE, WYDZIAŁ I, SEKCJA II REFERENT - 20-08-1950
WUBP LUBLIN WYDZIAŁ X STARSZY REFERENT P.O. ZASTĘPCY NACZELNIKA - 01-01-1952
WUBP LUBLIN WYDZIAŁ X ZASTĘPCA NACZELNIKA - 01-07-1952
WUBP OLSZTYN WYDZIAŁ X P.O. NACZELNIKA - 01-08-1953
WUBP OLSZTYN WYDZIAŁ II ZASTĘPCA NACZELNIKA - 01-10-1954
WUdsBP OLSZTYN WYDZIAŁ X ZASTĘPCA NACZELNIKA - 01-04-1955
WUdsBP OLSZTYN INSPEKTORAT KIEROWNICTWA INSPEKTOR kpt. 01-09-1955 05-01-1957
KW MO OLSZTYN WYDZIAŁ II STARSZY OFICER OPERACYJNY - 02-03-1959
KW MO OLSZTYN BRAK SŁUŻBA W MO - 01-07-1959
KW MO OLSZTYN WYDZIAŁ PASZPORTÓW I DOWODÓW OSOBISTYCH NACZELNIK - 01-04-1967
KW MO OLSZTYN BRAK DO DYSPOZYCJI KOMENDANTA - 31-07-1973
KW MO OLSZTYN INSPEKTORAT KIEROWNICTWA JEDNOSTEK BEZPIECZEŃSTWA INSPEKTOT - 16-08-1973
KW MO OLSZTYN INSPEKTORAT KIEROWNICTWA JEDNOSTEK BEZPIECZEŃSTWA STARSZY INSPEKTOR - 01-01-1975
KW MO OLSZTYN WYDZIAŁ INSPEKCJI, ZESPÓŁ DS. SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA STARSZY INSPEKTOR - 01-06-1975
KW MO OLSZTYN WYDZIAŁ INSPEKCJI NACZELNIK płk 01-12-1978 31-07-1981
.