Biuletyn informacji publicznej Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 26-10-2021 12:19

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa


Imiona: Kunegunda Wanda
Nazwisko: Siekierko
Nazwisko rodowe: Piekarska
Miejsce urodzenia: Lubnie
Data urodzenia: 21-11-1924
Kraj urodzenia: Polska
Imię ojca: Jan
Imię matki: Waleria
Znany/a też jako:
Kunegunda Wanda Siekierka
urodzony/a 21- 11-1924 Lubnia
Imiona rodziców: Jan Waleria


Dodatkowe informacje:

15.12.1954 - 31.03.1967 służba w MO. Według karty ewidencyjnej 01.06.1975 została mianowana na stanowisko referenta Wydziału Paszportów KW MO Gdańsk. Według karty ewidencyjnej 16.11.1977 została mianowana ma stanowisko referenta Sekcji Paszportów w Gdyni Wydziału Paszportow KW MO Gdańsk.


Kursy i szkolenia:

02. - 20.12.1969 słuchaczka Kursu z Zakresu Podstawowych Zadań Pracy Jednostek Paszportów i Dowodów Osobistych w Biurze Paszportów i Dowodów Osobistych MSW Warszawa.



Nazwa jednostki Miasto Nazwa komórki Stanowisko Stopień służbowy Data rozpoczęcia Data zakończenia Sygnatura Sygnatura wytwórcy Rodzaj materiałów
KM MO GDYNIA IV KOMISARIAT, BIURO DOWODÓW OSOBISTYCH SEKRETARKA - MASZYNISTKA - 01-12-1950
IPN Gd 214/2282, cz. 1-2 V-5922 akta osobowe i karta
KM MO GDYNIA I KOMISARIAT, MIEJSKIE BIURO EWIDENCJI LUDNOŚCI I DOWODÓW OSOBISTYCH, PUNKT MELDUNKOWY REFERENT - 01-10-1951
KM MO GDYNIA I KOMISARIAT, PUNKT EWIDENCJI LUDNOŚCI MŁODSZY REFERENT brak danych 01-07-1954 14-12-1954
KM MO GDYNIA REFERAT DS. SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA, GRUPA PASZPORTÓW I DOWODÓW OSOBISTYCH REFERENT - 01-04-1967
KW MO GDAŃSK WYDZIAŁ PASZPORTÓW, SEKCJA PASZPORTÓW W GDYNI REFERENT - 01-06-1975
RUSW GDYNIA REFERAT PASZPORTÓW STARSZY REFERENT TECHNIKI OPERACYJNEJ - 01-03-1984
RUSW GDYNIA REFERAT PASZPORTÓW INSPEKTOR - 01-11-1984
RUSW GDYNIA WYDZIAŁ PASZPORTÓW INSPEKTOR sierż. 01-04-1986 15-03-1987
.