Biuletyn informacji publicznej Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 23-05-2022 08:40

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu kierowniczych stanowisk partyjnych i państwowych PRL


Imiona: Krzysztof
Nazwisko: Chinowski
Miejsce urodzenia: Rawa Mazowiecka
Data urodzenia: 17-02-1947
Imię ojca: Marian
Imię matki: Wanda
Dodatkowe informacje:

Od 1961 r. członek ZMS
Od 1967 r. członek PZPR
Od 1962 r. do 1963 r. wiceprzewodniczący Zarządu Koła ZMS w Liecum Ogólnokształcącym w Rawie Mazowieckiej
Od 1967 r. do 1968 r. członek Zarządu Koła ZMS na Wydziale Handlu Zagranicznego SGPiS w Warszawie
Od 1971 r. do 1973 r. członek Zarządu Koła ZMS w Ministerstwie Handlu Zagranicznego w Warszawie
Od 1969 r. do 1970 r. stażysta w Instytucie Koninktur i Cen Handlu Zagranicznego w Warszawie
Od 1970 r. do 1972 r. asystent w Instytucie Koninktur i Cen Handlu Zagranicznego w Warszawie
Od 1972 r. do 1974 r. starszy asystent w Instytucie Koninktur i Cen Handlu Zagranicznego w Warszawie
Od 1974 r. do 1977 r. kierownik Pracowni Analiz Strukturalnych w Instytucie Koninktur i Cen Handlu Zagranicznego w Warszawie
Od 1987 r. radca handlowy w Ambasadzie PRL w Szwajcarii w Bernie
[AAN KC PZPR CK VIII-110]



Stanowisko Komórka organizacyjna Instytucja Miejscowość Partia polityczna Data rozpoczęcia Data zakończenia Źródło informacji
I Sekretarz b.d. OOP w Ministerstwie Handlu Zagranicznego Warszawa PZPR 1973 1974 AAN KC PZPR CK VIII-110
Lektor b.d. KC Warszawa PZPR 1976 1977 AAN KC PZPR CK VIII-110
Inspektor Wydział Planowania KC Warszawa PZPR 1977 1980 AAN KC PZPR CK VIII-110
Starszy Inspektor Wydział Handlu i Finansów KC Warszawa 1980 1983 AAN KC PZPR CK VIII-110
Zastępca Kierownika Ds. Międzynarodowej Współpracy Gospodarczej Wydział Ekonmiczny KC Warszawa PZPR 22-12-1983 24-05-1987 AAN KC PZPR CK VIII-110, Informator o strukturze i obsadzie personalnej, red. K. Persaka, s.113.
Zastępca Kierownika Wydział Polityki Społeczno-Ekonomicznej KC Warszawa PZPR 24-05-1987 25-08-1987 AAN KC PZPR CK VIII-110, Informator o strukturze i obsadzie personalnej, red. K. Persaka, s.128
.