Biuletyn informacji publicznej Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 26-06-2024 09:52

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa


Imiona: Romuald
Nazwisko: Zielonko
Miejsce urodzenia: WILNO (b.ZSRR)
Data urodzenia: 29-05-1933
Imię ojca: Józef
Imię matki: Franciszka
Znany/a też jako:
Romuald Zielonka

Dodatkowe informacje:

W okresie od 1.09.1956 do 31.12.1956 Szkoła Oficerska Kd/sBP w Czerwińsku. Od 28.03.1960 do 1.04.1960 kurs po linii Wydziału VI Departamentu II MSW.



Nazwa jednostki Miasto Nazwa komórki Stanowisko Stopień służbowy Data rozpoczęcia Data zakończenia Sygnatura Sygnatura wytwórcy Rodzaj materiałów
WUdsBP OLSZTYN WYDZIAŁ II, SEKCJA V REFERENT - 01-02-1956
IPN Gd 214/2632 V-6288 akta osobowe i karta
WUdsBP OLSZTYN WYDZIAŁ II, SEKCJA V OFICER OPERACYJNY - 01-04-1956
KP MO LIDZBARK WARMIŃSKI REFERAT DS. BEZPIECZEŃSTWA SEKRETARZ - 15-02-1957
CW MSW LEGIONOWO ROCZNA SZKOŁA OFICERÓW OPERACYJNYCH SŁUCHACZ - 01-09-1957
MSW WARSZAWA BRAK DO DYSPOZYCJI DYREKTORA DEPARTAMENTU KADR - 23-07-1958
MSW WARSZAWA DEPARTAMENT II, WYDZIAŁ I OFICER OPERACYJNY - 21-08-1958
MSW WARSZAWA BIURO "W", WYDZIAŁ I, SEKCJA I OFICER TECHNIKI OPERACYJNEJ - 11-12-1958
KW MO GDAŃSK WYDZIAŁ II, SEKCJA II OFICER OPERACYJNY - 01-10-1959
KW MO GDAŃSK WYDZIAŁ II, GRUPA VI OFICER OPERACYJNY - 01-01-1962
KW MO GDAŃSK WYDZIAŁ II, GRUPA VI STARSZY OFICER OPERACYJNY - 01-08-1963
KW MO GDAŃSK WYDZIAŁ II, GRUPA III STARSZY OFICER OPERACYJNY - 01-06-1964
KW MO GDAŃSK WYDZIAŁ II, GRUPA II INSPEKTOR - 01-04-1967
KW MO GDAŃSK WYDZIAŁ II INSPEKTOR - 01-07-1968
KW MO GDAŃSK WYDZIAŁ II STARSZY INSPEKTOR - 01-08-1970
KW MO GDAŃSK WYDZIAŁ II, GRUPA OPERACYJNA W WEJHEROWIE KIEROWNIK - 01-09-1981
RUSW WEJHEROWO BRAK ZASTĘPCA SZEFA DS. SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA - 01-08-1983
WUSW GDAŃSK BRAK DO DYSPOZYCJI SZEFA mjr 30-11-1989 31-03-1990
.