Biuletyn informacji publicznej Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 29-04-2024 09:15

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu osób "rozpracowywanych"


Imiona: Ładysław Tomasz
Nazwisko: Piotrowski
Miejsce urodzenia: ŁOMŻA
Data urodzenia: 05-11-1949
Imię ojca: Władysław
Imię matki: Jarmila
Dodatkowe informacje:

Ppl/Wa 24/13, zarządzenie z dn. 24/13 dot. Ładysława Piotrowskiego. Prokurator IPN zarządził o pozostawieniu sprawy bez dalszego biegu wobec nie stwierdzenia wątpliwości, co do zgodności oświadczenia lustracyjnego z prawdą.Treść zapisów ewidencyjnych
Opis materiałów Stan zachowania Uwagi
Teczka kandydata na tajnego współpracownika [kTW] Brak dowodów podjęcia próby pozyskania do współpracy. Materiały o sygn. 4406/I-k zniszczono. Wpis na podstawie zapisów kartoteczno-ewidencyjnych.
Sprawa Operacyjnego Sprawdzenia [SOS] Sprawa dotyczy "propagowania wrogich poglądów i działalność skierowaną przeciwko linii politycznej partii". Rozpracowanie zakończono z powodu emigracji do Kanady. Materiały o sygn. 2913/II zniszczono. Wpis na podstawie zapisów kartoteczno-ewidencyjnych.
Akta internowanego Internowany w okresie od 13.12.1981 do 24.12.1981, ponieważ "mógłby podjąć aktywne działania skierowane przeciwko władzy i porządkowi prawnemu". IPN Bi 07/247 (636/III)
.