Biuletyn informacji publicznej Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 26-09-2022 12:57

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa


Imiona: Czesław Kazimierz
Nazwisko: Pędzieszczak
Miejsce urodzenia: MACISZEWICE
Data urodzenia: 22-01-1942
Imię ojca: Stanisław
Imię matki: Rozalia
Dodatkowe informacje:

W okresie 10-28.02.1965 kurs dla nowo przyjętych funkcjonariuszy w CW MSW w Legionowie; 02.01.-31.03.1973 przeszkolenie w Wydziale Śledczym KWMO w Łodzi; 11.03.-30.03.1985 kurs doskonalenia zawodowego kadry kierowniczej pionu V MSW w ASW w Warszawie.
W 1982 wyróżniony i nagrodzony premią pieniężną za wyniki pracy na rzecz Departamentu I.



Nazwa jednostki Miasto Nazwa komórki Stanowisko Stopień służbowy Data rozpoczęcia Data zakończenia Sygnatura Sygnatura wytwórcy Rodzaj materiałów
KP MO OSTRÓW WIELKOPOLSKI REFERAT DS. BEZPIECZEŃSTWA OFICER OPERACYJNY - 01-12-1964
IPN Ld 0100/342 6878/V akta osobowe i karta
CW MSW LEGIONOWO ROCZNA OFICERSKA SZKOŁA OPERACYJNA SŁUCHACZ - 05-09-1966 21-07-1967
KMiP MO OSTRÓW WIELKOPOLSKI REFERAT DS. BEZPIECZEŃSTWA OFICER SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA - 01-04-1967
KMiP MO OSTRÓW WIELKOPOLSKI REFERAT DS. BEZPIECZEŃSTWA INSPEKTOR OPERACYJNY SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA - 01-12-1968
KMiP MO OSTRÓW WIELKOPOLSKI REFERAT DS. BEZPIECZEŃSTWA STARSZY INSPEKTOR OPERACYJNY SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA - 16-04-1971
KW MO ŁÓDŹ BRAK DO DYSPOZYCJI KOMENDANTA - 30-11-1971
KW MO ŁÓDŹ WYDZIAŁ III STARSZY INSPEKTOR - 01-12-1971
KW MO ŁÓDŹ WYDZIAŁ III STARSZY INSPEKTOR GRUPY OPERACYJNEJ - 01-01-1973
KW MO ŁÓDŹ WYDZIAŁ III KIEROWNIK GRUPY OPERACYJNEJ - 01-11-1974
KW MO SIERADZ WYDZIAŁ III ZASTĘPCA NACZELNIKA - 01-06-1975
KW MO SIERADZ BRAK DO DYSPOZYCJI - 01-06-1975
KW MO SIERADZ WYDZIAŁ III "A" ZASTĘPCA NACZELNIKA - 01-07-1979
WS KGB MOSKWA DZIESIĘCIOMIESIĘCZNY KURS SŁUCHACZ - 30-08-1979
KW MO SIERADZ WYDZIAŁ III "A" ZASTĘPCA NACZELNIKA - 31-05-1980
KW MO ŁÓDŹ BRAK DO DYSPOZYCJI - 01-09-1981
KW MO ŁÓDŹ WYDZIAŁ III "A" ZASTĘPCA NACZELNIKA - 01-09-1981
KW MO ŁÓDŹ WYDZIAŁ V ZASTĘPCA NACZELNIKA - 01-12-1981
KW MO ŁÓDŹ WYDZIAŁ V NACZELNIK - 01-05-1982
WUSW ŁÓDŹ WYDZIAŁ V NACZELNIK - 01-08-1983
WUSW ŁÓDŹ WYDZIAŁ OCHRONY GOSPODARKI NACZELNIK ppłk 31-12-1989 31-07-1990
.