Biuletyn informacji publicznej Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 24-01-2023 08:44

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu kierowniczych stanowisk partyjnych i państwowych PRL


Imiona: Jan
Nazwisko: Budek
Miejsce urodzenia: Smoszewo
Data urodzenia: 29-07-1948
Imię ojca: Eugeniusz
Imię matki: Irena
Dodatkowe informacje:

W PZPR od 19.02.1968 r. W latach 1976-1982 prezes Gminnego Związku Ochotniczej Straży Pożarnej w Dzierzążni. Od 1978 do 1982 r. przewodniczący Gminnej Rady Narodowej w Dzierzążni. Dnia 25.06.1984 r. ukończył Studium Podyplomowe Nauk Politycznych w ANS. Na ANS studiował także od 1.10.1987 do 19.12.1989 r.
Źródło: AAN, Archiwum Szkół Partyjnych, sygn. 447/WNSP/22/9.



Stanowisko Komórka organizacyjna Instytucja Miejscowość Partia polityczna Data rozpoczęcia Data zakończenia Źródło informacji
I Sekretarz POP Kucice PZPR 1970 1973 AAN, Archiwum Szkół Partyjnych, sygn. 447/WNSP/22/9
I Sekretarz KG Dzierzążnia PZPR 01-11-1974 1-05-1982 AAN, Archiwum Szkół Partyjnych, sygn. 447/WNSP/22/9
Kierownik ROPP Płońsk KW Ciechanów PZPR 01-05-1982 9-01-1988 AAN, Archiwum Szkół Partyjnych, sygn. 447/WNSP/22/9; APW: 1779/31, k. 115, 1779/99, k. 223
Zastępca Kierownika Wydział Polityki Kadrowej i Społeczno-Prawny KW Ciechanów PZPR 09-01-1988 APW 1779/31, k. 115
Zastępca Kierownika Nieznany wydział KW Ciechanów PZPR 23-03-1989 14-11-1989 APW: 1779/118, k. 433, 1779/167, k. 138 (wzmianki)
.