Biuletyn informacji publicznej Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 24-08-2021 09:35

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa


Imiona: Marian
Nazwisko: Kalinowski
Miejsce urodzenia: BEŁCHATÓW
Data urodzenia: 07-12-1927
Imię ojca: Jan
Imię matki: Rozalia
Znany/a też jako:
Marian Kut

Kursy i szkolenia: 05.05.1952-06.06.1952 kurs dochodzeniowy 30.11.1962-16.12.1963 Szkoła Oficerów MSW SB Warszawa 17.09-06.12.1969 Kurs Doskonalenia Kadr Kierowniczych


Nazwa jednostki Miasto Nazwa komórki Stanowisko Stopień służbowy Data rozpoczęcia Data zakończenia Sygnatura Sygnatura wytwórcy Rodzaj materiałów
PUBP PIOTRKÓW TRYBUNALSKI SEKCJA IV MŁODSZY REFERENT - 16-12-1950
IPN Ld 0104/160 702/V akta osobowe i karta
PUBP PIOTRKÓW TRYBUNALSKI REFERENCI TERENOWI (GMINNI) REFERENT GMINNY NA GMINY BUJNY I WADLEW - 01-05-1952
PUBP PIOTRKÓW TRYBUNALSKI REFERENCI TERENOWI (GMINNI) REFERENT GMINNY NA GMINY ROZPRZA I PAŻEWICE - 01-07-1954
PUdsBP PIOTRKÓW TRYBUNALSKI BRAK REFERENT - 01-04-1955
PUdsBP PIOTRKÓW TRYBUNALSKI REFERAT III KIEROWNIK - 01-11-1955
PUdsBP PIOTRKÓW TRYBUNALSKI SEKCJA III OFICER OPERACYJNY - 01-04-1956
KP MO PIOTRKÓW TRYBUNALSKI REFERAT DS. BEZPIECZEŃSTWA STARSZY OFICER OPERACYJNY - 01-01-1957
KP MO PIOTRKÓW TRYBUNALSKI REFERAT DS. SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA INSPEKTOR - 01-04-1967
KP MO SIERADZ BRAK I ZASTĘPCA KOMENDANTA DS. SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA - 01-11-1968
KMiP MO PIOTRKÓW TRYBUNALSKI REFERAT DS. SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA INSPEKTOR OPERACYJNY - 01-09-1971
KMiP MO PIOTRKÓW TRYBUNALSKI REFERAT DS. SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA STARSZY INSPEKTOR OPERACYJNY - 01-07-1973
KW MO PIOTRKÓW TRYBUNALSKI BRAK DO DYSPOZYCJI KOMENDANTA - 01-06-1975
KW MO PIOTRKÓW TRYBUNALSKI WYDZIAŁ III KIEROWNIK SEKCJI - 01-06-1975
KW MO PIOTRKÓW TRYBUNALSKI WYDZIAŁ III ZASTEPCA NACZELNIKA - 01-04-1976
KW MO PIOTRKÓW TRYBUNALSKI WYDZIAŁ III NACZELNIK - 01-07-1979
WUSW PIOTRKÓW TRYBUNALSKI WYDZIAŁ III NACZELNIK płk 01-08-1983 30-06-1985
.