Biuletyn informacji publicznej Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 20-06-2022 09:40

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa


Imiona: Antoni
Nazwisko: Wujciak
Miejsce urodzenia: BRZEŚĆ KUJAWSKI
Data urodzenia: 01-11-1927
Imię ojca: Ignacy
Imię matki: Marianna
Znany/a też jako:
Antoni Wójciak


Nazwa jednostki Miasto Nazwa komórki Stanowisko Stopień służbowy Data rozpoczęcia Data zakończenia Sygnatura Sygnatura wytwórcy Rodzaj materiałów
PUBP WŁOCŁAWEK SEKCJA V MŁODSZY REFERENT - 25-08-1951
IPN By 0122/3383 4806/V akta osobowe i karta
PUBP WŁOCŁAWEK SEKCJA V REFERENT - 01-05-1952
WUBP BYDGOSZCZ WYDZIAŁ IV, REFERAT WOJSKOWY REFERENT RW PRZY ZAKŁADACH IM. STALINA W ŁĘGNOWIE - 01-07-1952
WUBP BYDGOSZCZ OBIEKT NR 15 UBP ZAKŁADY NITROZWIĄZKÓW W ŁĘGNOWIE, SEKCJA I REFERENT - 15-01-1953
WUBP BYDGOSZCZ OBIEKT NR 15 UBP ZAKŁADY NITROZWIĄZKÓW W ŁĘGNOWIE, SEKCJA I REFERENT SPRAWOZDAWCZY - 01-10-1954
WUdsBP BYDGOSZCZ DELEGATURA NR 1 W ŁĘGNOWIE REFERENT OPERACYJNY - 01-04-1955
WUdsBP BYDGOSZCZ SEKRETARIAT REFERENT - 01-11-1955
KW MO BYDGOSZCZ BRAK DO DYSPOZYCJI KOMENDANTA - 20-12-1956
KW MO BYDGOSZCZ BRAK SŁUŻBA W MO - 01-10-1957
KW MO BYDGOSZCZ WYDZIAŁ III, GRUPA V OFICER OPERACYJNY - 01-11-1958
CW MSW LEGIONOWO ROCZNA SZKOŁA OFICERSKA FUNKCJONARIUSZY SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA SŁUCHACZ - 01-09-1960
KW MO BYDGOSZCZ BRAK DO DYSPOZYCJI ZASTĘPCY KOMENDANTA - 25-07-1961
KW MO BYDGOSZCZ WYDZIAŁ III OFICER SPRAWOZDAWCZY - 01-09-1961
KW MO BYDGOSZCZ WYDZIAŁ III, GRUPA VI OFICER OPERACYJNY - 01-12-1961
KW MO BYDGOSZCZ WYDZIAŁ III STARSZY OFICER OPERACYJNY - 01-05-1965
KW MO BYDGOSZCZ WYDZIAŁ III INSPEKTOR - 01-04-1967
KW MO BYDGOSZCZ WYDZIAŁ III KIEROWNIK GRUPY - 15-12-1967
KW MO BYDGOSZCZ WYDZIAŁ III ZASTĘPCA NACZELNIKA - 01-03-1970
KW MO BYDGOSZCZ INSPEKTORAT KIEROWNICTWA JEDNOSTEK BEZPIECZEŃSTWA INSPEKTOR - 01-12-1970
KW MO BYDGOSZCZ WYDZIAŁ III ZASTĘPCA NACZELNIKA - 16-11-1971
KW MO BYDGOSZCZ BRAK SŁUŻBA W MO - 01-01-1974
KW MO BYDGOSZCZ WYDZIAŁ "W" ZASTĘPCA NACZELNIKA - 01-06-1975
WUSW BYDGOSZCZ WYDZIAŁ "W" NACZELNIK ppłk 01-04-1986 15-12-1988
.