Biuletyn informacji publicznej Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 20-12-2021 09:17

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa


Imiona: Emilia
Nazwisko: Gaczorek
Nazwisko rodowe: Podsiadło
Miejsce urodzenia: Pałecznica
Data urodzenia: 30-06-1926
Kraj urodzenia: Polska
Imię ojca: Franciszek
Imię matki: Katarzyna
Dodatkowe informacje:

Według karty ewidencyjnej na stanowisko sekretarza PUBP Brzesko została mianowana 01.10.1947. Według karty ewidencyjnej 20.10.1954 została przyjęta na stanowisko maszynistki PUBP Kraków.


Kursy i szkolenia:

10.03. - 04.1946 słuchacz Trzytygodniowego Wojewódzkiego Kursu Partyjnego przy Komitecie Wojewódzkim PPR Kraków.



Nazwa jednostki Miasto Nazwa komórki Stanowisko Stopień służbowy Data rozpoczęcia Data zakończenia Sygnatura Sygnatura wytwórcy Rodzaj materiałów
KP MO MIECHÓW POSTERUNEK W PAŁECZNICY MASZYNISTKA brak danych 04-1946 -05-1946
IPN Kr 059/113 6171/SB akta osobowe i karta
PUBP ŻYWIEC BRAK DANYCH BUCHALTER - 15-08-1946
PUBP BRZESKO BRAK DANYCH SEKRETARZ - 20-11-1946
UBP dla m. st. WARSZAWA DO DYSPOZYCJI SZEFA - 01-06-1949
UBP dla m. st. WARSZAWA WYDZIAŁ I, KIEROWNICTWO SEKRETARZ brak danych 10-06-1949 07-05-1953
PUBP KRAKÓW SEKRETARIAT MASZYNISTKA - 20-10-1954
PUdsBP KRAKÓW BRAK DANYCH MASZYNISTKA - 01-04-1955
PUdsBP KRAKÓW BRAK DANYCH SEKRETARZ - 01-09-1955
WUdsBP KRAKÓW DELEGATURA NR 23 W NOWEJ HUCIE SEKRETARZ - 01-09-1956
KD MO KRAKÓW-NOWA HUTA REFERAT DS. BEZPIECZEŃSTWA SEKRETARZ - 01-01-1957
KD MO KRAKÓW-NOWA HUTA REFERAT DS. BEZPIECZEŃSTWA PODOFICER EWIDENCJI OPERACYJNEJ - 01-05-1961
KD MO KRAKÓW-NOWA HUTA REFERAT DS. SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA SEKRETARZ-MASZYNISTKA - 01-04-1967
KD MO KRAKÓW-NOWA HUTA REFERAT DS. SŁUZBY BEZPIECZEŃSTWA, GRUPA INSPEKTORÓW OPERACYJNYCH INSPEKTOR OPERACYJNY ppor. 01-11-1971 15-06-1975
.