Biuletyn informacji publicznej Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 23-07-2021 08:33

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa


Imiona: Stanisław
Nazwisko: Śledziona
Miejsce urodzenia: OSTROWY TUSZOWSKIE
Data urodzenia: 10-08-1931
Imię ojca: Władysław
Imię matki: Antonina
Dodatkowe informacje:

W okresie 1.09.1959 do 30.06.1960 Roczna Oficerska Szkoła Obserwacyjna Służby Bezpieczeństwa w CW MSW w Legionowie.



Nazwa jednostki Miasto Nazwa komórki Stanowisko Stopień służbowy Data rozpoczęcia Data zakończenia Sygnatura Sygnatura wytwórcy Rodzaj materiałów
WUBP RZESZÓW WYDZIAŁ ŁĄCZNOŚCI, STACJA PELENGACYJNA STARSZY OPERATOR - 01-10-1954
IPN Rz 00215/513 20821/V akta osobowe i karta
WUdsBP RZESZÓW WYDZIAŁ ŁĄCZNOŚCI, SEKCJA RADIOWA STARSZY OPERATOR - 01-04-1955
WUdsBP RZESZÓW WYDZIAŁ IX, STACJA "P" W KROŚNIE OFICER TECHNIKI OPERACYJNEJ - 01-04-1956
KW MO RZESZÓW BRAK SŁUŻBA W MO - 01-01-1957
KW MO RZESZÓW WYDZIAŁ "T", STACJA "P" OFICER TECHNIKI OPERACYJNEJ - 01-04-1957
KW MO RZESZÓW WYDZIAŁ "B", SEKCJA OBSERWACYJNA WYWIADOWCA - 01-05-1958
KW MO RZESZÓW WYDZIAŁ "B", SEKCJA I WYWIADOWCA - 01-01-1959
CW MSW LEGIONOWO ROCZNA OFICERSKA SZKOŁA OBSERWACJI SŁUCHACZ - 01-09-1959
KW MO RZESZÓW BRAK DO DYSPOZYCJI KOMENDANTA - 01-07-1960
KW MO RZESZÓW WYDZIAŁ "B", SEKCJA I WYWIADOWCA - 01-09-1960
KW MO RZESZÓW WYDZIAŁ "B" WYWIADOWCA - 01-09-1961
KW MO RZESZÓW WYDZIAŁ "B", SEKCJA I STARSZY WYWIADOWCA - 01-01-1963
KW MO RZESZÓW WYDZIAŁ "B", SEKCJA I WYWIADOWCA - 01-04-1967
KW MO RZESZÓW WYDZIAŁ "B", SEKCJA I KIEROWNIK ZMIANY - 01-11-1967
KW MO RZESZÓW WYDZIAŁ III STARSZY INSPEKTOR - 16-09-1970
KW MO RZESZÓW WYDZIAŁ III KIEROWNIK SEKCJI - 01-06-1975
KW MO RZESZÓW WYDZIAŁ III ZASTĘPCA NACZELNIKA - 01-09-1978
KW MO RZESZÓW BRAK DO DYSPOZYCJI KOMENDANTA - 01-07-1979
KW MO RZESZÓW WYDZIAŁ III "A" NACZELNIK - 01-06-1980
KW MO RZESZÓW WYDZIAŁ V NACZELNIK - 01-12-1981
MSW WARSZAWA DEPARTAMENT KADR DO DYSPOZYCJI DYREKTORA - 01-02-1986
MSW WARSZAWA DEPARTAMENT V STARSZY INSPEKTOR - 01-02-1986
WUSW RZESZÓW BRAK DO DYSPOZYCJI SZEFA - 01-10-1989
WUSW RZESZÓW WYDZIAŁ OCHRONY GOSPODARKI NACZELNIK płk 01-11-1989 15-06-1990
.