Biuletyn informacji publicznej Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 20-09-2021 09:26

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa


Imiona: Albin
Nazwisko: Piasecki
Miejsce urodzenia: Borzykowa
Data urodzenia: 01-03-1918
Kraj urodzenia: Polska
Imię ojca: Izydor
Imię matki: Janina
Dodatkowe informacje:
Kursy i szkolenia:

W 1946 słuchacz dwumiesięcznego kursu w szkole przy WUBP Kielce w Zgórsku. 18.09.1967-9.12.1967 słuchacz kursu doskonalenia kadr kierowniczych Służby Bezpieczeństwa.



Nazwa jednostki Miasto Nazwa komórki Stanowisko Stopień służbowy Data rozpoczęcia Data zakończenia Sygnatura Sygnatura wytwórcy Rodzaj materiałów
MUBP CZĘSTOCHOWA BRAK DANYCH BRAK DANYCH - 31-01-1945
IPN Ki 104/1 k. 661 - karta ewidencyjna
IPN By 270/1 k. 40 - karta ewidencyjna
IPN By 0122/3152 4544/V akta osobowe
MUBP CZĘSTOCHOWA SEKCJA IV KIEROWNIK - 19-04-1945
MUBP CZĘSTOCHOWA REFERAT IV STARSZY REFERENT - 01-01-1946
PUBP KIELCE BRAK DANYCH STARSZY REFERENT-P.O. ZASTĘPCY SZEFA - 01-10-1946
CW MBP LEGIONOWO KURS KIEROWNICZY SŁUCHACZ - 28-04-1947
WUBP KIELCE DO DYSPOZYCJI SZEFA - 24-11-1947
WUBP KIELCE WYDZIAŁ IV KIEROWNIK SEKCJI-P.O. ZASTĘPCY NACZELNIKA - 01-01-1948
WUBP BYDGOSZCZ WYDZIAŁ IV ZASTĘPCA NACZELNIKA - 01-08-1949
WUBP BYDGOSZCZ WYDZIAŁ KOMUNIKACJI NACZELNIK - 01-01-1951
WUBP BYDGOSZCZ WYDZIAŁ XI ZASTĘPCA NACZELNIKA - 01-08-1954
WUdsBP BYDGOSZCZ WYDZIAŁ VI ZASTĘPCA NACZELNIKA - 01-04-1955
KW MO BYDGOSZCZ WYDZIAŁ III ZASTĘPCA NACZELNIKA - 01-01-1957
CW MSW LEGIONOWO DWULETNIA SZKOŁA PODWYŻSZANIA KWALIFIKACJI FUNKCJONARIUSZY SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA SŁUCHACZ - 01-09-1958
KW MO BYDGOSZCZ DO DYSPOZYCJI ZASTĘPCY KOMENDANTA DS. BEZPIECZEŃSTWA - 24-07-1960
KW MO BYDGOSZCZ WYDZIAŁ III ZASTĘPCA NACZELNIKA - 01-09-1960
KW MO BYDGOSZCZ WYDZIAŁ "W" ZASTĘPCA NACZELNIKA mjr 01-11-1963 30-04-1973
.