Biuletyn informacji publicznej Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 21-11-2022 08:48

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa


Imiona: Józef
Nazwisko: Gadomski
Miejsce urodzenia: BONISŁAW
Data urodzenia: 01-01-1937
Imię ojca: Aleksander
Imię matki: Natalia
Dodatkowe informacje:

W okresie 1.02.-15.10.1975 służba w MO (ale w tym czasie był zatrudniony na wolnym etacie inspektora operacyjnego SB w Grupie Operacyjnej Referatu ds. SB w KPMO w Działdowie - od 1.02.1975 do 1.06.1975). ///
W okresie 02.01.1987-30.06.1990 pracownik cywilny zatrudniony na 1/2 etatu. ///
W okresie 5.10.-22.10.1964 kurs dla nowo przyjętych funkcjonariuszy Służby Bezpieczeństwa; 05.09.1966-21.07.1967 Roczna Oficerska Szkoła Operacyjna w CW MSW w Legionowie; 5.11.-18.11.1975 krótkoterminowy kurs pionu paszportów.



Nazwa jednostki Miasto Nazwa komórki Stanowisko Stopień służbowy Data rozpoczęcia Data zakończenia Sygnatura Sygnatura wytwórcy Rodzaj materiałów
KP MO DZIAŁDOWO REFERAT DS. BEZPIECZEŃSTWA OFICER OPERACYJNY - 01-08-1964
IPN BU 0957/575 587/V akta osobowe
KP MO DZIAŁDOWO REFERAT DS. SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA, GRUPA OPERACYJNA OFICER - 01-04-1967
KP MO DZIAŁDOWO REFERAT DS. SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA, GRUPA OPERACYJNA INSPEKTOR OPERACYJNY - 01-02-1971
KP MO NIDZICA BRAK SŁUŻBA W MO - 01-02-1975
KW MO OSTROŁĘKA WYDZIAŁ PASZPORTÓW, GRUPA PASZPORTÓW W PRZASNYSZU INSPEKTOR - 15-10-1975
KW MO OSTROŁĘKA WYDZIAŁ III INSPEKTOR - 01-12-1975
KW MO OSTROŁĘKA WYDZIAŁ III STARSZY INSPEKTOR - 01-05-1976
KW MO OSTROŁĘKA WYDZIAŁ III "A" STARSZY INSPEKTOR - 01-07-1979
KW MO OSTROŁĘKA WYDZIAŁ II STARSZY INSPEKTOR - 01-03-1981
KW MO OSTROŁĘKA WYDZIAŁ II KIEROWNIK SEKCJI - 01-08-1982
WUSW OSTROŁĘKA WYDZIAŁ ZABEZPIECZENIA OPERACYJNEGO, SEKCJA "C" KIEROWNIK SEKCJI kpt. 16-09-1983 31-08-1986
WUSW OSTROŁĘKA WYDZIAŁ ZABEZPIECZENIA OPERACYJNEGO, SEKCJA "C" INSPEKTOR nie dotyczy 02-01-1987 30-06-1990
.