Biuletyn informacji publicznej Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 24-01-2023 08:44

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa


Imiona: Henryk
Nazwisko: Bartczak
Miejsce urodzenia: KOLONIA PIASKI
Data urodzenia: 24-04-1946
Imię ojca: Antoni
Imię matki: Bronisława
Dodatkowe informacje:

W okresie 06.01.-28.05.1971 Podoficerska Szkoła Funkcjonariuszy Granicznych Placówek Kontrolnych w CW MSW w Legionowie; 07.10.1971-31.05.1972 Oficerska Szkoła Kontroli Ruchu Granicznego w CW MSW w Legionowie.



Nazwa jednostki Miasto Nazwa komórki Stanowisko Stopień służbowy Data rozpoczęcia Data zakończenia Sygnatura Sygnatura wytwórcy Rodzaj materiałów
GPK KOSZALIN PLACÓWKA W DARŁOWIE MŁODSZY KONTROLER - 10-11-1969
IPN Gd 253/413 402/V akta osobowe i karta
GPK KOSZALIN PLACÓWKA W KOŁOBRZEGU INSPEKTOR - 15-12-1971
WOP KOSZALIN BRAK DO DYSPOZYCJI DOWÓDCY 15 BAŁTYCKIEJ BRYGADY - 01-01-1972
Z WOP KOSZALIN 15 BAŁTYCKA BRYGADA, SEKCJA II W TRZEBIATOWIE POMOCNIK KIEROWNIKA - 15-07-1972
KMiP MO SŁUPSK REFERAT DS. SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA INSPEKTOR OPERACYJNY - 01-09-1974
KW MO KOSZALIN BRAK DO DYSPOZYCJI KOMENDANTA - 01-09-1974
KW MO SŁUPSK WYDZIAŁ II STARSZY INSPEKTOR - 01-06-1975
KW MO SŁUPSK BRAK DO DYSPOZYCJI KOMENDANTA - 01-06-1975
KW MO SŁUPSK WYDZIAŁ II, SEKCJA VI KIEROWNIK - 01-08-1976
ASW WARSZAWA STUDIA MAGISTERSKIE SŁUCHACZ - 03-10-1977
KW MO SŁUPSK BRAK DO DYSPOZYCJI KOMENDANTA - 01-07-1980
KW MO SŁUPSK WYDZIAŁ II, SEKCJA IV KIEROWNIK - 16-07-1980
KM MO LĘBORK BRAK STARSZY INSPEKTOR PRZY ZASTĘPCY KOMENDANTA DS. SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA - 01-09-1982
KM MO LĘBORK BRAK ZASTĘPCA KOMENDANTA DS. SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA - 01-06-1983
RUSW LĘBORK BRAK ZASTĘPCA SZEFA DS. SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA - 01-08-1983
WUSW SŁUPSK WYDZIAŁ V STARSZY INSPEKTOR kpt. 11-01-1986 31-05-1987
.