Biuletyn informacji publicznej Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 27-05-2024 09:14

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa


Imiona: Józef
Nazwisko: Tokarski
Miejsce urodzenia: Słodków
Data urodzenia: 28-02-1926
Kraj urodzenia: Polska
Imię ojca: Wojciech
Imię matki: Maria
Dodatkowe informacje:
Kursy i szkolenia:

15.10.1948 - 09.02.1949 słuchacz VII Wojewódzkiego Specjalnego Kursu w S przy WUBP Białystok.



Nazwa jednostki Miasto Nazwa komórki Stanowisko Stopień służbowy Data rozpoczęcia Data zakończenia Sygnatura Sygnatura wytwórcy Rodzaj materiałów
PUBP KOLNO OCHRONA WARTOWNIK - 04-09-1948
IPN Bi 98/2007 4119/V akta osobowe i karta
WUBP BIAŁYSTOK WYDZIAŁ IV, SEKCJA III MŁODSZY REFERENT - 10-02-1949
WUBP BIAŁYSTOK WYDZIAŁ IV, SEKCJA V MŁODSZY REFERENT - 01-04-1950
WUBP BIAŁYSTOK WYDZIAŁ IV, SEKCJA V REFERENT - 01-05-1950
CW MBP LEGIONOWO ROCZNA SZKOŁA OFICERSKA SŁUCHACZ - 20-09-1950
WUBP BIAŁYSTOK DO DYSPOZYCJI SZEFA 10-07-1951
WUBP BIAŁYSTOK WYDZIAŁ IV, SEKCJA V STARSZY REFERENT - 08-08-1951
WUBP BIAŁYSTOK WYDZIAŁ IV, SEKCJA V "B" STARSZY REFERENT - 01-04-1952
WUBP BIAŁYSTOK WYDZIAŁ IV, SEKCJA V "B" KIEROWNIK - 15-05-1953
WUBP BIAŁYSTOK WYDZIAŁ IV, SEKCJA IV KIEROWNIK - 01-03-1954
WUBP BIAŁYSTOK WYDZIAŁ IV, SEKCJA I KIEROWNIK - 01-09-1954
WUdsBP BIAŁYSTOK WYDZIAŁ IV, SEKCJA VII KIEROWNIK - 01-04-1955
WUdsBP BIAŁYSTOK WYDZIAŁ IV, SEKCJA VII STARSZY OFICER OPERACYJNY - 01-04-1956
KW MO BIAŁYSTOK WYDZIAŁ III STARSZY OFICER OPERACYJNY - 01-01-1957
KW MO BIAŁYSTOK WYDZIAŁ III INSPEKTOR - 01-04-1967
KW MO BIAŁYSTOK WYDZIAŁ III KIEROWNIK GRUPY - 01-05-1969
KW MO BIAŁYSTOK WYDZIAŁ III STARSZY INSPEKTOR - 01-05-1972
KW MO BIAŁYSTOK WYDZIAŁ III KIEROWNIK SEKCJI mjr 01-06-1975 30-04-1978
KW MO BIAŁYSTOK WYDZIAŁ III INSPEKTOR 01-02-1983
WUSW BIAŁYSTOK WYDZIAŁ III INSPEKTOR brak stopnia 01-08-1983 28-02-1990
.