Biuletyn informacji publicznej Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 20-09-2021 09:26

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa


Imiona: Stanisław Czesław
Nazwisko: Smoczyński
Miejsce urodzenia: WYDRZYN
Data urodzenia: 24-07-1934
Imię ojca: Józef
Imię matki: Antonina
Dodatkowe informacje:

W okresie od 18.09.1967 do 9.12.1967 kurs doskonalenia kadr kierowniczych.



Nazwa jednostki Miasto Nazwa komórki Stanowisko Stopień służbowy Data rozpoczęcia Data zakończenia Sygnatura Sygnatura wytwórcy Rodzaj materiałów
KOS MBP CZERWIEŃSK DWULETNIA SZKOŁA OFICERSKA SŁUCHACZ - 01-09-1954
IPN Ld 0104/305 847/V akta osobowe i karta
WUdsBP ŁÓDŹ BRAK DO DYSPOZYCJI KIEROWNIKA - 24-06-1956
PUdsBP ŁASK SEKCJA IV OFICER OPERACYJNY - 01-07-1956
PUdsBP ŁASK SEKCJA III OFICER OPERACYJNY - 01-10-1956
KP MO ŁASK REFERAT DS. BEZPIECZEŃSTWA OFICER OPERACYJNY - 01-01-1957
KP MO ŁASK REFERAT DS. BEZPIECZEŃSTWA STARSZY OFICER OPERACYJNY - 01-03-1960
KP MO BEŁCHATÓW BRAK ZASTĘPCA KOMENDANTA DS. BEZPIECZEŃSTWA - 01-03-1966
KP MO BEŁCHATÓW BRAK I ZASTĘPCA KOMENDANTA DS. SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA - 01-04-1967
KM MO TOMASZÓW MAZOWIECKI REFERAT DS. SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA STARSZY INSPEKTOR OPERACYJNY - 01-09-1971
KW MO PIOTRKÓW TRYBUNALSKI BRAK DO DYSPOZYCJI KOMENDANTA - 01-06-1975
KW MO PIOTRKÓW TRYBUNALSKI WYDZIAŁ III KIEROWNIK SEKCJI - 01-06-1975
KW MO PIOTRKÓW TRYBUNALSKI WYDZIAŁ III "A" KIEROWNIK SEKCJI - 01-07-1979
KW MO PIOTRKÓW TRYBUNALSKI INSPEKTORAT ANALITYCZNO INFORMACYJNY PRZY ZASTĘPCY KOMENDANTA DS. SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA STARSZY INSPEKTOR - 01-01-1982
KW MO PIOTRKÓW TRYBUNALSKI WYDZIAŁ V ZASTĘPCA NACZELNIKA - 16-03-1982
KM MO PIOTRKÓW TRYBUNALSKI BRAK ZASTĘPCA KOMENDANTA DS. SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA - 01-04-1983
RUSW PIOTRKÓW TRYBUNALSKI BRAK ZASTĘPCA SZEFA DS. SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA - 01-08-1983
WUSW PIOTRKÓW TRYBUNALSKI BRAK DO DYSPOZYCJI SZEFA płk 01-02-1990 05-03-1990
.