Biuletyn informacji publicznej Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 23-05-2022 08:40

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa


Imiona: Stanisław
Nazwisko: Jeziorowski
Miejsce urodzenia: KOLONIA KOZIENICE
Data urodzenia: 25-10-1927
Imię ojca: Stanisław
Imię matki: Józefa
Dodatkowe informacje:

Brak udział w walkach z oddziałami: Franciszka Lala pseud. "Słowik", NSZ por. Zygmunta Jezierskiego pseud. "Orzeł" i WiN ppor. Tadeusza Zielińskiego pseud. "Igła" (1946).
W okresie 17.09.-6.12.1969 kurs doskonalenia kadr kierowniczych Służby Bezpieczeństwa przy Departamencie Szkolenia i Wydawnictw MSW w Warszawie. W okresie 25.03.-10.05.1974 przeszkolenie na kursie zastępców komendantów powiatowych ds. SB w ODKK MSW w Łodzi.



Nazwa jednostki Miasto Nazwa komórki Stanowisko Stopień służbowy Data rozpoczęcia Data zakończenia Sygnatura Sygnatura wytwórcy Rodzaj materiałów
PUBP KOZIENICE OCHRONA WARTOWNIK - 05-10-1946
IPN Ra 038/13 16/V akta osobowe
S przy WUBP KIELCE CZTEROMIESIĘCZNY KURS SŁUCHACZ - 13-09-1948
PUBP KOZIENICE REFERAT IV MŁODSZY REFERENT - 01-01-1949
PUBP KOZIENICE REFERAT IV REFERENT - 01-09-1949
PUBP KOZIENICE REFERAT IV STARSZY REFERENT - 01-12-1950
PUBP KOZIENICE REFERAT POWIATOWY STARSZY REFERENT POWIATOWY - 01-05-1952
CW MBP LEGIONOWO ROCZNA SZKOŁA OFICERSKA SŁUCHACZ - 08-09-1952
WUBP KIELCE BRAK DO DYSPOZYCJI SZEFA - 31-08-1953
PUBP PIŃCZÓW KIEROWNICTWO ZASTĘPCA SZEFA - 01-10-1953
PUdsBP PIŃCZÓW KIEROWNICTWO ZASTĘPCA KIEROWNIKA - 14-12-1954
DUdsBP PIŃCZÓW KIEROWNICTWO KIEROWNIK - 01-02-1956
KP MO PIŃCZÓW KIEROWNICTWO ZASTĘPCA KOMENDANTA DS. BEZPIECZEŃSTWA - 01-01-1957
KP MO KOZIENICE KIEROWNICTWO ZASTĘPCA KOMENDANTA DS. BEZPIECZEŃSTWA - 01-08-1963
KP MO KOZIENICE KIEROWNICTWO I ZASTĘPCA KOMENDANTA DS. SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA - 01-04-1967
KW MO RADOM BRAK DO DYSPOZYCJI KOMENDANTA - 01-06-1975
KW MO RADOM WYDZIAŁ "B" NACZELNIK ppłk 01-06-1975 31-08-1977
.