Biuletyn informacji publicznej Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 23-07-2021 08:33

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa


Imiona: Jan
Nazwisko: Kępski
Miejsce urodzenia: Wąsewo
Data urodzenia: 18-05-1923
Kraj urodzenia: Polska
Imię ojca: Antoni
Imię matki: Franciszka
Znany/a też jako:
Jan Kępski
urodzony/a 10- 05-1923 Wąsewo
Imiona rodziców: Antoni Franciszka


Dodatkowe informacje:

Według karty ewidencyjnej na stanowisko naczelnika Służby "A" Wydziału "B" -p.o. zastępcy naczelnika Wydziału "B" został mianowany 01.06.1967. Według tej samej karty stanowisko zastępcy naczelnika Wydziału "B" objął z dniem 15.07.1967. 15.12.1954-14.07.1967 służba w MO.


Kursy i szkolenia:

W 1949 słuchacz V kursu Szkoły Podoficerskiej CW MO Słupsk. 15.10.1945-05.12.1945 słuchacz Kursu Przeszkolenia Szeregowych MO w Sopocie.



Nazwa jednostki Miasto Nazwa komórki Stanowisko Stopień służbowy Data rozpoczęcia Data zakończenia Sygnatura Sygnatura wytwórcy Rodzaj materiałów
KP MO KWIDZYN BRAK DANYCH MILICJANT - 07-04-1945
IPN Gd 814/1 k. 266 - karta ewidencyjna
IPN Gd 066/259 609/V akta osobowe
KP MO KWIDZYN POSTERUNEK W TYCHNOWACH MILICJANT - 30-04-1945
KP MO KWIDZYN POSTERUNEK W RAKOWICACH KOMENDANT - 20-03-1948
KW MO GDAŃSK WYDZIAŁ KADR, SEKCJA I REFERENT - 01-09-1950
KW MO GDAŃSK WOJEWÓDZKIE BIURO EWIDENCJI LUDNOŚCI I DOWODÓW OSOBISTYCH, WYDZIAŁ KADR STARSZY REFERENT - 01-02-1953
KW MO GDAŃSK WYDZIAŁ KADR, SEKCJA I KIEROWNIK ppor. 01-06-1953 14-12-1954
KW MO GDAŃSK WYDZIAŁ "B", SŁUŻBA "A" NACZELNIK SŁUŻBY-P.O. ZASTĘPCY NACZELNIKA WYDZIAŁU - 15-07-1967
KW MO GDAŃSK WYDZIAŁ "B" ZASTĘPCA NACZELNIKA - 01-08-1967
KW MO ELBLĄG WYDZIAŁ "B" NACZELNIK płk 01-06-1975 28-02-1981
.