Biuletyn informacji publicznej Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 20-09-2021 09:26

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa


Imiona: Andrzej Stanisław
Nazwisko: Mościcki
Miejsce urodzenia: WARSZAWA
Data urodzenia: 02-01-1937
Imię ojca: Stanisław
Imię matki: Stanisława
Dodatkowe informacje:

Delegowany służbowo w dniach: 21.01-28.01.1968, 04.06-08.06.1973, 15.12-19.12.1975, 03.07-07.07.1978, 05.02-12.03.1982, 21.06-25.06.1982, 18.02-22.02.1985 i 14.07-17.07.1986 do ZSRR, 19.04-24.04.1971, 07.03-11.03.1977 i 03.11-07.11.1980 do NRD. Delegowany służbowo w dniach 25.05-29.05.1971 do Bukaresztu (Rumunia). Delegowany służbowo w dniach 26.09-01.10.1972, 27.09-02.10.1974, 15.09-21.09.1978, 08.11-13.11.1982 i 18.04-22.04.1985 do RFN. Delegowany służbowo w dniach 17.03-21.03.1973 i 13.03-17.03.1977 do Szwajcarii. Delegowany służbowo w dniach 20.08-24.08.1973, 03.12-07.12.1979 i 18.09-20.09.1984 do Węgier. Delegowany służbowo w dniach 18.03-22.03.1974, 07.03-12.03.1976, 02.04-07.04.1978, 23.03-28.03.1980 i 17.11-22.11.1980 do Wielkiej Brytanii. Delegowany służbowo w dniach 04.04-09.04.1975, 11.10-15.10.1976 i 03.06-06.06.1985 do Czechosłowacji. Delegowany służbowo w dniach 10.11-14.11.1975, 15.09-20.09.1977, 05.11-10.11.1977, 22.10-29.10.1979, 17.10-23.10.1983 do Francji. Delegowany służbowo w dniach 02.04-06.04.1979 i 05.12-08.12.1983 do Bułgarii. Delegowany służbowo w dniach 07.09-11.09.1981 do Berlina Zachodniego.



Nazwa jednostki Miasto Nazwa komórki Stanowisko Stopień służbowy Data rozpoczęcia Data zakończenia Sygnatura Sygnatura wytwórcy Rodzaj materiałów
MSW WARSZAWA BIURO "T", WYDZIAŁ IV, SEKCJA I OFICER TECHNIKI OPERACYJNEJ nie dotyczy 01-09-1966
IPN BU 0194/3595 18621/V akta osobowe i karta
MSW WARSZAWA BIURO "T", WYDZIAŁ IV, SEKCJA III OFICER - 01-04-1967
MSW WARSZAWA BIURO "T", WYDZIAŁ IV, SEKCJA III STARSZY OFICER - 15-10-1969
MSW WARSZAWA DEPARTAMENT TECHNIKI, WYDZIAŁ IV, SEKCJA III STARSZY OFICER - 15-06-1971
MSW WARSZAWA DEPARTAMENT TECHNIKI, WYDZIAŁ IX ZASTĘPCA NACZELNIKA - 01-05-1972
MSW WARSZAWA DEPARTAMENT TECHNIKI, WYDZIAŁ IV ZASTĘPCA NACZELNIKA - 01-12-1974
MSW WARSZAWA DEPARTAMENT TECHNIKI, WYDZIAŁ IV NACZELNIK - 01-06-1976
MSW WARSZAWA BIURO "B" ZASTEPCA DYREKTORA płk 01-05-1984 15-11-1986
.