Biuletyn informacji publicznej Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 24-08-2021 09:35

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu kierowniczych stanowisk partyjnych i państwowych PRL


Imiona: Mieczysław
Nazwisko: Skiba
Miejsce urodzenia: Bełżec
Data urodzenia: 08-11-1927
Imię ojca: Stanisław
Imię matki: Michalina
Dodatkowe informacje:

Członek PZPR od 1962r.
Od 1975r. komendant wojewódzki Straży Pożarnej w Zamościu, w latach 80-tych pełnił różne funkcje w Zarządzie Wojewódzkim Ochotniczych Straży Pożarnych w Zamościu.
W okresie 1975-1981 funkcja wiceprzewodniczącego Wojewódzkiej Komisji Rewizyjnej w Zamościu była używana zamiennie z zastępcą przewodniczącego WKR, zob. AP Zamość, KW PZPR sygn. 1-224



Stanowisko Komórka organizacyjna Instytucja Miejscowość Partia polityczna Data rozpoczęcia Data zakończenia Źródło informacji
Przewodniczący Wojewódzka Komisja Rewizyjna Zamość PZPR 03-06-1975 12-11-1975 AP Zamość, KW PZPR sygn. 1-224.
Wiceprzewodniczący Wojewódzka Komisja Rewizyjna Zamość PZPR 12-11-1975 23-06-1981 AP Zamość, KW PZPR sygn. 1-224.
.