Biuletyn informacji publicznej Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 22-11-2021 14:13

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa


Imiona: Henryk Mirosław
Nazwisko: Mrowiński
Miejsce urodzenia: ZGIERZ
Data urodzenia: 24-09-1938
Imię ojca: Wacław
Imię matki: Anna
Dodatkowe informacje:

Wg raportu z 28.02.1983, na ponad 3 lata oddelegowany z Departamentu IV do pracy w sekretariacie wiceministra spraw wewnętrznych gen. Bogusława Stachury (brak daty przeniesienia).
W 1983 indywidualny kurs szyfranta w Biurze "A" MSW.
W okresie 5-14.04.1980 delegowany służbowo do ZSRS. W okresie 16.10.1983-12.01.1986 delegowany służbowo do Bukaresztu.



Nazwa jednostki Miasto Nazwa komórki Stanowisko Stopień służbowy Data rozpoczęcia Data zakończenia Sygnatura Sygnatura wytwórcy Rodzaj materiałów
KW MO ŁÓDŹ WYDZIAŁ III OFICER OPERACYJNY - 01-05-1962
IPN BU 0604/1311 21427/V akta osobowe i karta
KW MO ŁÓDŹ WYDZIAŁ IV OFICER OPERACYJNY - 01-07-1962
CW MSW LEGIONOWO ROCZNA SZKOŁA OFICERSKA SŁUCHACZ - 09-09-1963 21-07-1964
KW MO ŁÓDŹ WYDZIAŁ IV OFICER OPERACYJNY - 27-07-1964
KW MO ŁÓDŹ WYDZIAŁ IV INSPEKTOR - 01-04-1967
KW MO ŁÓDŹ WYDZIAŁ IV STARSZY INSPEKTOR - 01-08-1970
MSW WARSZAWA DEPARTAMENT IV, WYDZIAŁ III INSPEKTOR - 01-02-1973
MSW WARSZAWA DEPARTAMENT IV, SAMODZIELNA GRUPA "D" INSPEKTOR - 01-01-1975
MSW WARSZAWA DEPARTAMENT IV, SAMODZIELNA GRUPA "D" STARSZY INSPEKTOR - 01-12-1976
MSW WARSZAWA DEPARTAMENT IV, WYDZIAŁ VI STARSZY INSPEKTOR - 15-06-1977
MSW WARSZAWA DEPARTAMENT IV, WYDZIAŁ IV ZASTĘPCA NACZELNIKA - 01-06-1978
MSW WARSZAWA DEPARTAMENT IV, WYDZIAŁ IV STARSZY INSPEKTOR - 15-10-1983
MSW WARSZAWA DEPARTAMENT IV, WYDZIAŁ I STARSZY INSPEKTOR - 22-01-1986
MSW WARSZAWA DEPARTAMENT IV, WYDZIAŁ I ZASTĘPCA NACZELNIKA - 01-08-1986
MSW WARSZAWA DEPARTAMENT STUDIÓW I ANALIZ, WYDZIAŁ I ZASTĘPCA NACZELNIKA płk 25-08-1989 07-03-1990
.