Biuletyn informacji publicznej Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 20-09-2021 09:26

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu kierowniczych stanowisk partyjnych i państwowych PRL


Imiona: Piotr
Nazwisko: Nowik
Miejsce urodzenia: Wieromiejki
Data urodzenia: 19-06-1932
Imię ojca: Piotr
Imię matki: Stefania
Dodatkowe informacje:

Członek PZPR od 1950. Zastępca przewodniczącego ZG ZMP w Siemiatycznach 1948-1951. Społeczny inspektror ds. ruchu ORMO od 1963. Kierownik Referatu Wychowania i Oświaty przy Prezydium PRN. Studia na Wydziale Ekonomicznym WSNS przy KC PZPR 1964-1969.



Stanowisko Komórka organizacyjna Instytucja Miejscowość Partia polityczna Data rozpoczęcia Data zakończenia Źródło informacji
Członek Miejska Komisja Rewizyjna Komitet Miejski Siemiatycze PZPR 27-06-1975 13-11-1977 AP Białystok, KM PZPR Siemiatycze, sygn. 1095/2, 1095/1, Konferencje.
Przewodniczący Miejska Komisja Rewizyjna Komitet Miejski Siemiatycze PZPR 27-06-1975 17-10-1975 AP Białystok, KM PZPR Siemiatycze, sygn. 1095/1, 1095/2, Konferencje.
Członek Komitet Miejsko-Gminny Siemiatycze PZPR 13-11-1977 11-11-1979 AP Białystok, KM-G PZPR Siemiatycze, sygn. 1105/1, Konferencje.
.