Biuletyn informacji publicznej Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 26-06-2024 09:52

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa


Imiona: Sylwester
Nazwisko: Kubiak
Miejsce urodzenia: ŁOSINIEC
Data urodzenia: 26-08-1929
Imię ojca: Stanisław
Imię matki: Leokadia
Dodatkowe informacje:

W okresie od 22.07.1976 do 27.07.1976 delegowany służbowo do Jugosławii. W 1949 XIII kurs w Szkole przy WUBP w Poznaniu. Od 15.09.1962 do 15.04.1963 kurs w zakresie prowadzenia niektórych czynności dochodzeniowych. Od 13.09.1965 do 7.12.1965 kurs doskonalenia kadr kierowniczych MSW.



Nazwa jednostki Miasto Nazwa komórki Stanowisko Stopień służbowy Data rozpoczęcia Data zakończenia Sygnatura Sygnatura wytwórcy Rodzaj materiałów
PUBP CHODZIEŻ REFERAT V MŁODSZY REFERENT - 15-02-1949
IPN Po 061/2279 3080/V akta osobowe i karta
WUBP POZNAŃ WYDZIAŁ V, SEKCJA IV MŁODSZY REFERENT - 15-08-1949
WUBP POZNAŃ WYDZIAŁ V, SEKCJA IV REFERENT - 01-05-1951
WUBP POZNAŃ WYDZIAŁ V, SEKCJA IV STARSZY REFERENT - 01-03-1952
WUBP POZNAŃ WYDZIAŁ V, SEKCJA IV KIEROWNIK - 01-10-1952
WUBP KRAKÓW BRAK DO DYSPOZYCJI SZEFA - 21-10-1953
WUBP KRAKÓW WYDZIAŁ V, REFERAT MIEJSKI STARSZY REFERENT - 21-10-1953
WUBP KRAKÓW WYDZIAŁ III, SEKCJA VII STARSZY REFERENT - 15-07-1954
WUdsBP KRAKÓW WYDZIAŁ III, SEKCJA VI STARSZY REFERENT - 01-04-1955
WUdsBP KRAKÓW WYDZIAŁ III, SEKCJA VI OFICER OPERACYJNY - 01-04-1956
WUdsBP KRAKÓW WYDZIAŁ III, SEKCJA VI STARSZY OFICER OPERACYJNY - 01-10-1956
KW MO KRAKÓW WYDZIAŁ III STARSZY OFICER OPERACYJNY - 01-01-1957
KW MO ZIELONA GÓRA BRAK DO DYSPOZYCJI KOMENDANTA - 01-01-1958
KW MO ZIELONA GÓRA WYDZIAŁ III STARSZY OFICER OPERACYJNY - 01-01-1958
KW MO ZIELONA GÓRA WYDZIAŁ IV KIEROWNIK GRUPY - 01-07-1962
KW MO ZIELONA GÓRA WYDZIAŁ IV ZASTĘPCA NACZELNIKA - 01-07-1965
KW MO ZIELONA GÓRA WYDZIAŁ II NACZELNIK płk 01-08-1971 30-06-1986
.