Biuletyn informacji publicznej Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 20-06-2022 09:40

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa


Imiona: Bronisław Kazimierz
Nazwisko: Grzegorczyk
Miejsce urodzenia: Łódź
Data urodzenia: 09-12-1941
Imię ojca: Władysław
Imię matki: Leokadia
Dodatkowe informacje:

W okresie od 25.09.1962 do 27.06.1976 oraz od 14.10.1983 do 31.07.1990 zawodowa służba wojskowa poza organami bezpieczeństwa państwa. Od 13.11.1982 do 13.10.1983 pełnił funkcję zastępcy attache wojskowego, morskiego i lotniczego przy Ambasadzie PRL w Kopenhadze.


Kursy i szkolenia:

Od 30.08.1976 do 24.06.1977 Wyższy Wojenny Akademicki Kurs Oficerów Sztabu przy Ministerstwie Obrony ZSRS w Moskwie.



Nazwa jednostki Miasto Nazwa komórki Stanowisko Stopień służbowy Data rozpoczęcia Data zakończenia Sygnatura Sygnatura wytwórcy Rodzaj materiałów
Z II SG WP WARSZAWA ODDZIAŁ XIII AGENTURALNEGO WYWIADU OPERACYJNEGO, WYDZIAŁ 2 AGENTURALNEGO WYWIADU OPERACYJNEGO W GDAŃSKU STARSZY OFICER 28-06-1976
PN BU 2602/28267 0019/PO-I/82 teczka pracy oficera
IPN BU 2602/18938 020/88 wojskowe akta osobowe
IPN BU 003419/1 k. 78 - karta osobowa
IPN Gd 682/646 - wojskowe akta osobowe
Z II SG WP WARSZAWA ODDZIAŁ XIII AGENTURALNEGO WYWIADU OPERACYJNEGO, WYDZIAŁ 2 AGENTURALNEGO WYWIADU OPERACYJNEGO W GDAŃSKU ZASTĘPCA SZEFA 01-11-1981
Z II SG WP WARSZAWA ODDZIAŁ ATTACHATÓW WOJSKOWYCH ZASTĘPCA ATTACHE WOJSKOWEGO ppłk 13-11-1982 13-10-1983
.