Biuletyn informacji publicznej Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 21-11-2022 08:48

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa


Imiona: Adrian Józef
Nazwisko: Dudek
Miejsce urodzenia: BIELSKO-BIAŁA
Data urodzenia: 26-06-1941
Imię ojca: Edward
Imię matki: Hildegarda
Dodatkowe informacje:

W okresie od 11.12.1967 do 21.12.1968 Oficerska Szkoła Operacyjna nr 2 Służby Bezpieczeństwa w CW MSW w Legionowie. Od 22.02.1971 do 27.02.1971 kurs w zakresie obsługi urządzeń szyfrujących typu "Dudek" oraz pracy na szyfrach ręcznych i dokumentach kodowych. Od 11.09.1974 do 28.10.1974 kurs zastępców komendantów powiatowych ds. Służby Bezpieczeństwa w Ośrodku Doskonalenia Kadr Kierowniczych MSW w Łodzi.



Nazwa jednostki Miasto Nazwa komórki Stanowisko Stopień służbowy Data rozpoczęcia Data zakończenia Sygnatura Sygnatura wytwórcy Rodzaj materiałów
KM MO ZAKOPANE REFERAT DS. BEZPIECZEŃSTWA OFICER OPERACYJNY - 15-08-1966
IPN Sz 018/960 t. 1-2 968/V (IPN Po 063/960) akta osobowe
KM MO ZAKOPANE GRUPA "T" OFICER OPERACYJNY - 01-04-1967
KW MO KRAKÓW WYDZIAŁ III INSPEKTOR - 01-09-1967
KW MO KRAKÓW WYDZIAŁ III, GRUPA INSPEKTORÓW OPERACYJNYCH STARSZY INSPEKTOR - 01-08-1970
KW MO BIELSKO-BIAŁA WYDZIAŁ III KIEROWNIK SEKCJI - 01-06-1975
KW MO BIELSKO-BIAŁA DO DYSPOZYCJI KOMENDANTA - 01-06-1975
KW MO BIELSKO-BIAŁA INSPEKTORAT ANALITYCZNO-INFORMACYJNY PRZY ZASTĘPCY KOMENDANTA DS. SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA STARSZY INSPEKTOR - 01-11-1977
KW MO BIELSKO-BIAŁA WYDZIAŁ ŚLEDCZY NACZELNIK - 01-05-1978
KW MO BIELSKO-BIAŁA DO DYSPOZYCJI KOMENDANTA - 15-06-1982
KW MO GORZÓW WIELKOPOLSKI DO DYSPOZYCJI KOMENDANTA - 01-04-1983
KMO MIĘDZYRZECZ ZASTĘPCA KIEROWNIKA DS. SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA - 01-04-1983
RUSW MIĘDZYRZECZ ZASTĘPCA SZEFA DS. SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA mjr 01-08-1983 20-08-1984
.