Biuletyn informacji publicznej Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 26-06-2024 09:52

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu kierowniczych stanowisk partyjnych i państwowych PRL


Imiona: Eugeniusz
Nazwisko: Kędziora
Miejsce urodzenia: Skoki
Data urodzenia: 18-01-1930
Imię ojca: Piotr
Imię matki: Katarzyna
Dodatkowe informacje:

W PZPR od 24.11.1953. Komendant Posterunku MO w Stoczku Łukowskim, ukończył Wieczorowy Uniwersytet Marksizmu-Leninizmu.
Źródło: AP Siedlce, KMG PZPR w Stoczku Łukowskim: 6, k. 69, 9, k. 73.



Stanowisko Komórka organizacyjna Instytucja Miejscowość Partia polityczna Data rozpoczęcia Data zakończenia Źródło informacji
Członek Egzekutywa Komitet Miejsko-Gminny Stoczek Łukowski PZPR 17-12-1972 1-12-1977 AP Lublin, KP PZPR w Łukowie, 267, k. 71; data zakończenia oznacza koniec kadencji
Członek Brak Komitet Miejsko - Gminny Stoczek Łukowski PZPR 17-12-1972 25-10-1986 AP Lublin, KP PZPR w Łukowie, 267, k. 109; data zakończenia oznacza koniec kadencji
Członek Zespół Kontroli Partyjnej Komitet Miejsko-Gminny Stoczek Łukowski PZPR 28-05-1978 24-05-1981 AP Siedlce, KMG PZPR w Stoczku Łukowskim, 19, k. 41; data zakończenia oznacza koniec kadencji
Zastępca Przewodniczącego Zespół Kontroli Partyjnej Komitet Miejsko - Gminny Stoczek Łukowski PZPR 09-11-1979 24-05-1981 AP Siedlce, KMG PZPR w Stoczku Łukowskim, 20, k. 140; data zakończenia oznacza koniec kadencji
.