Biuletyn informacji publicznej Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 23-05-2022 08:40

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa


Imiona: Krzysztof
Nazwisko: Niedźwiedziuk
Miejsce urodzenia: Świerki
Data urodzenia: 13-09-1949
Imię ojca: Jan
Imię matki: Jadwiga
Dodatkowe informacje:

W okresie od 18.09.1967 do 13.10.1971 służba wojskowa poza organami bezpieczeństwa państwa. W latach 1972-76 pełnił służbę w 2 pułku zaopatrzenia w Modlinie. W okresie 10.08.1976-29.07.1983 pełnił służbę w 4 pułku zaopatrzenia (lub: zabezpieczenia) w Dęblinie. W okresie 21.01.1985-07.04.1989 pełnił służbę w 38 lotniczym pułku szkolnym w Modlinie.
Od 13.11.1978 do 30.11.1978 kurs przeszkolenia specjalistycznego oficerów kontrwywiadu w Centralnym Ośrodku Szkolenia WSW w Mińsku Mazowieckim. Od 3.06.1985 do 22.06.1985 kurs oficerów kontrwywiadu w Centralnym Ośrodku Szkolenia WSW w Mińsku Mazowieckim. Od 15.12.1986 do 21.02.1987 kurs oficerów Zarządów WSW Wojsk Lotniczych, Wojsk Obrony Powietrznej Kraju i Marynarki Wojennej w Centrum Doskonalenia Lotniczego w Dęblinie. Od 5.09.1988 do 24.09.1988 kurs doskonalący oficerów kontrwywiadu w Centrum Szkolenia WSW w Mińsku Mazowieckim.



Nazwa jednostki Miasto Nazwa komórki Stanowisko Stopień służbowy Data rozpoczęcia Data zakończenia Sygnatura Sygnatura wytwórcy Rodzaj materiałów
COS WSW MIŃSK MAZOWIECKI KURS PRZEKWALIFIKOWANIA OFICERÓW SŁUCHACZ 14-10-1971
IPN BU 2847/1 A MON 2779/2010/962 wojskowe akta osobowe
ZARZĄD WSW WL POZNAŃ ODDZIAŁ WSW JEDNOSTEK WOJSK LOTNICZYCH W WARSZAWIE POMOCNIK SZEFA 20-10-1972
ZARZĄD WSW WL POZNAŃ ODDZIAŁ WSW JEDNOSTEK WOJSK LOTNICZYCH W WARSZAWIE STARSZY POMOCNIK SZEFA 06-08-1975
ZARZĄD WSW WL POZNAŃ ODDZIAŁ WSW SZKÓŁ LOTNICZYCH, WYDZIAŁ I STARSZY POMOCNIK SZEFA 13-02-1976
ZARZĄD WSW WL POZNAŃ ODDZIAŁ WSW SZKÓŁ LOTNICZYCH STARSZY POMOCNIK SZEFA 26-05-1977
ZARZĄD WSW WL POZNAŃ ODDZIAŁ WSW SZKÓŁ LOTNICZYCH W DĘBLINIE STARSZY OFICER KONTRWYWIADU 30-07-1983
ZARZĄD WSW WL POZNAŃ ODDZIAŁ WSW JEDNOSTEK WOJSK LOTNICZYCH W WARSZAWIE STARSZY OFICER ppłk 08-04-1989 31-07-1990
.