Biuletyn informacji publicznej Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 24-01-2023 08:44

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu kierowniczych stanowisk partyjnych i państwowych PRL


Imiona: Wiktor
Nazwisko: Bojanek
Miejsce urodzenia: Stoczek Łukowski
Data urodzenia: 01-06-1932
Imię ojca: Jan
Imię matki: Zofia
Dodatkowe informacje:

W PZPR od 28.03.1955. W okresie 01.11.1949-1952 członek Związku Młodzieży Polskiej, od 1966. członek Ochotniczej Rezerwy Milicji Obywatelskiej. Ukończył Wieczorowy Uniwersytet Marskizmu-Leninizmu. W okresie 01.05.1965-31.12.1972 zatrudniony na stanowisku sekretarza Prezydium Miejskiej Rady Narodowej w Stoczku Łukowskim, od 01.01.1973 sekretarz Urzędu Miasta i Gminy w Stoczku Łukowskim.

 

Źródło: AP Siedlce, KMG PZPR w Stoczku Łukowskim, 12, k. 53; Urząd Miejski w Stoczku Łukowskim, akta osobowe Wiktora Bojanka.



Stanowisko Komórka organizacyjna Instytucja Miejscowość Partia polityczna Data rozpoczęcia Data zakończenia Źródło informacji
Członek Brak Komitet Miejsko-Gminny Stoczek Łukowski PZPR 01-12-1974 1-12-1977 AP Siedlce, KMG PZPR w Stoczku Łukowskim, 2, k. 58; data zakończenia oznacza koniec kadencji
Przewodniczący Zespół Kontroli Partyjnej Komitet Miejsko-Gminny Stoczek Łukowski PZPR 28-05-1978 24-05-1981 AP Siedlce, KMG PZPR w Stoczku Łukowskim, 19, k. 41; data zakończenia oznacza koniec kadencji
Członek Egzekutywa Komitet Miejsko-Gminny Stoczek Łukowski PZPR 24-05-1981 15-11-1989 AP Siedlce, KMG PZPR w Stoczku Łukowskim: 6, k. 69, 62, k. 20 (ostatnia wzmianka)
Członek Wojewódzka Komisja Kontroli Partyjnej Komitet Wojewódzki Siedlce PZPR 20-06-1981 7-01-1984 PZPR w województwie siedleckim 1975-1985, oprac. T. Sosnowska, s. 93; data zakończenia oznacza koniec kadencji
Członek Egzekutywa Podstawowa Organizacja Partyjna przy Urzędzie Miasta i Gminy Stoczek Łukowski PZPR 11-11-1983 30-03-1987 AP Siedlce, POP przy Urzędzie Miasta i Gminy w Stoczku Łukowskim: 243/I t. 4, k. 6, 243/II t. 13, k. 11 (ostatnia wzmianka)
Przewodniczący Miejsko-Gminna Komisja Kontrolno-Rewizyjna Komitet Miejsko-Gminny Stoczek Łukowski PZPR 25-10-1986 26-01-1989 AP Siedlce, KMG PZPR w Stoczku Łukowskim: 12, k. 13, 13, k. 2 (ostatnia wzmianka)
.