Biuletyn informacji publicznej Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 26-10-2021 12:19

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu kierowniczych stanowisk partyjnych i państwowych PRL


Imiona: Marian
Nazwisko: Tomczyk
Miejsce urodzenia: Sędów
Data urodzenia: 25-03-1935
Imię ojca: Józef
Imię matki: Florentyna
Dodatkowe informacje:

Członek PZPR od 1955. Członek ORMO ds. ruchu drogowego w Poddębicach od 02.01.1980. Naczelnik Gminy Pęczniew od 01.07.1975.

Źródło: AP Łódź O/Sieradz, KW PZPR w Sieradzu, 77, k. 262;  IPN Ld 444/10089.



Stanowisko Komórka organizacyjna Instytucja Miejscowość Partia polityczna Data rozpoczęcia Data zakończenia Źródło informacji
Instruktor Komitet Powiatowy Poddębice PZPR 01-10-1960 30-03-1968 AP Łódź O/Sieradz, KW PZPR w Sieradzu, 77, k. 262.
Starszy Instruktor Komitet Powiatowy Poddębice PZPR 01-04-1968 30-11-1970 AP Łódź O/Sieradz, KW PZPR w Sieradzu, 77, k. 262.
Kierownik Powiatowy Ośrodek Propagandy Partyjnej Komitet Powiatowy Poddębice PZPR 01-12-1970 30-06-1972 AP Łódź O/Sieradz, KW PZPR w Sieradzu, 77, k. 262.
Starszy Instruktor Komitet Powiatowy Poddębice PZPR 01-07-1972 30-06-1975 AP Łódź O/Sieradz, KW PZPR w Sieradzu, 77, k. 262.
.