Biuletyn informacji publicznej Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 23-05-2022 08:40

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa


Imiona: Eugeniusz
Nazwisko: Gryga
Miejsce urodzenia: Brzezinki
Data urodzenia: 20-04-1928
Imię ojca: Karol
Imię matki: Katarzyna
Dodatkowe informacje:

Według karty ewidencyjnej 01.06.1975 został mianowany na stanowisko starszego inspektora Sekcji VI Wydziału III KW MO Jelenia Góra. Według karty ewidencyjnej ze stanowiska kierownika sekcji Wydziału III "A" KW MO Jelenia Góra został zwolniony 14.07.1980.



Nazwa jednostki Miasto Nazwa komórki Stanowisko Stopień służbowy Data rozpoczęcia Data zakończenia Sygnatura Sygnatura wytwórcy Rodzaj materiałów
WUBP KIELCE WYDZIAŁ I, SEKCJA I REFERENT 15-09-1953
IPN Ki 104/1 k. 265 - karta ewidencyjna
IPN Wr 056/35 37/V akta osobowe i karta
MKPO BP STALINOGRÓD (KATOWICE) ROCZNY KURS SŁUCHACZ 01-09-1954
WUdsBP KIELCE DO DYSPOZYCJI KIEROWNIKA 01-06-1955
PUdsBP SANDOMIERZ BRAK DANYCH REFERENT 01-07-1955
PUdsBP SANDOMIERZ BRAK DANYCH OFICER OPERACYJNY 01-04-1956
KP MO SANDOMIERZ REFERAT DS. BEZPIECZEŃSTWA OFICER OPERACYJNY 01-01-1957
KW MO WROCŁAW DO DYSPOZYCJI ZASTĘPCY KOMENDANTA DS. BEZPIECZEŃSTWA 30-06-1961
KP MO ZGORZELEC REFERAT DS. BEZPIECZEŃSTWA OFICER OPERACYJNY 01-07-1961
KP MO ZGORZELEC REFERAT DS. BEZPIECZEŃSTWA, GRUPA OPERACYJNA W BOGATYNI OFICER OPERACYJNY 01-03-1962
KP MO ZGORZELEC REFERAT DS. BEZPIECZEŃSTWA OFICER OPERACYJNY 01-04-1962
KP MO ZGORZELEC REFERAT DS. BEZPIECZEŃSTWA STARSZY OFICER OPERACYJNY 01-07-1963
KP MO ZGORZELEC REFERAT DS. SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA INSPEKTOR OPERACYJNY 01-04-1967
KP MO ZGORZELEC REFERAT DS. SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA, GRUPA OPERACYJNA STARSZY INSPEKTOR OPERACYJNY 01-12-1970
KW MO JELENIA GÓRA WYDZIAŁ II STARSZY INSPEKTOR 01-06-1975
KW MO JELENIA GÓRA DO DYSPOZYCJI KOMENDANTA 01-06-1975
KW MO JELENIA GÓRA WYDZIAŁ III STARSZY INSPEKTOR 01-02-1977
KW MO JELENIA GÓRA WYDZIAŁ III KIEROWNIK SEKCJI 01-04-1977
KW MO JELENIA GÓRA WYDZIAŁ III "A" KIEROWNIK SEKCJI kpt. 01-07-1979 23-06-1980
.