Biuletyn informacji publicznej Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 21-11-2022 08:48

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa


Imiona: Jan
Nazwisko: Dudkowski
Miejsce urodzenia: Gowarczów
Data urodzenia: 24-06-1929
Imię ojca: Antoni
Imię matki: Waleria
Znany/a też jako:
Jan Dutkowski
urodzony/a 24- 06-1929 Gowarczów
Imiona rodziców: Antoni Waleria


Dodatkowe informacje:

Od 1946 członek ORMO.

W okresie od 8.09.1950 do 25.02.1951 Szkoła Wojewódzka przy WUBP w Olsztynie. Od 4.11.1952 do 15.03.1953 kurs oficerów śledczych w CW MBP w Legionowie. Od 1.11.1962 do 1.12.1963 przeszkolenie z zakresu Szkoły Oficerskiej Służby Bezpieczeństwa.



Nazwa jednostki Miasto Nazwa komórki Stanowisko Stopień służbowy Data rozpoczęcia Data zakończenia Sygnatura Sygnatura wytwórcy Rodzaj materiałów
PUBP BISKUPIEC BRAK DANYCH WARTOWNIK 10-02-1949
IPN Bi 565/106 - akta osobowe
IPN Bi 101/2 V-2 akta osobowe i karta
PUBP MRĄGOWO BRAK DANYCH MŁODSZY OFICER ŚLEDCZY 01-03-1951
PUBP MRĄGOWO BRAK DANYCH OFICER ŚLEDCZY 01-12-1951
PUBP MRĄGOWO BRAK DANYCH STARSZY OFICER ŚLEDCZY 01-05-1952
PUdsBP MRĄGOWO BRAK DANYCH STARSZY REFERENT 01-04-1955
PUBP MRĄGOWO BRAK DANYCH OFICER OPERACYJNY 01-04-1956
KP MO GÓROWO IŁAWECKIE REFERAT DS. BEZPIECZEŃSTWA STARSZY OFICER OPERACYJNY 01-01-1957
KP MO WĘGORZEWO REFERAT DS. BEZPIECZEŃSTWA OFICER OPERACYJNY 01-02-1959
KP MO KĘTRZYN REFERAT DS.BEZPIECZEŃSTWA OFICER OPERACYJNY 01-09-1960
KP MO KĘTRZYN REFERAT DS.BEZPIECZEŃSTWA STARSZY OFICER OPERACYJNY 01-02-1961
KW MO OLSZTYN WYDZIAŁ KONTROLI RUCHU GRANICZNEGO, GRANICZNA PLACÓWKA KONTROLNA W SKANDAWIE KOMENDANT 01-12-1965
DOWÓDZTWO WOP KĘTRZYN 19 KĘTRZYŃSKI ODDZIAŁ WOP, GRANICZNA PLACÓWKA KONTROLNA W SKANDAWIE DOWÓDCA 01-01-1972
KW MO OLSZTYN DO DYSPOZYCJI KOMENDANTA 15-10-1974
KP MO WĘGORZEWO REFERAT DS. BEZPIECZEŃSTWA, GRUPA OPERACYJNA INSPEKTOR OPERACYJNY 01-12-1974
KW MO SUWAŁKI DO DYZPOZYCJI KOMENDANTA 01-06-1975
KW MO SUWAŁKI WYDZIAŁ PASZPORTÓW, REFERAT W WĘGORZEWIE INSPEKTOR kpt. 01-06-1975 31-10-1977
.