Biuletyn informacji publicznej Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 24-08-2021 09:35

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu kierowniczych stanowisk partyjnych i państwowych PRL


Imiona: Krzysztof
Nazwisko: Skomorowski
Miejsce urodzenia: Lipiny
Data urodzenia: 16-03-1955
Imię ojca: Eugeniusz
Imię matki: Henryka
Dodatkowe informacje:

Członek PZPR od 1976. Zastępca przewodniczącego Zarządu Gminnego Związku Socjalistycznej Młodzieży Polskiej w Dziadkowicach. Absolwent WUML. Źródło: AP Białystok, KG PZPR w Dziadkowicach, konferencje 1120/1, 1120/2, 1120/6, 1120/7, 1120/12, 1120/13.



Stanowisko Komórka organizacyjna Instytucja Miejscowość Partia polityczna Data rozpoczęcia Data zakończenia Źródło informacji
Członek brak Komitet Gminny Dziadkowice PZPR 18-11-1977 18-11-1979 AP Białystok, KG PZPR w Dziadkowicach, 1120/1.
Członek Egzekutywa Komitet Gminny Dziadkowice PZPR 18-11-1977 18-11-1979 AP Białystok, KG PZPR w Dziadkowicach, 1120/1, tamże 1120/12.
Członek brak Komitet Gminny Dziadkowice PZPR 17-05-1981 22-10-1986 AP Białystok, KG PZPR w Dziadkowicach, 1120/2.
Członek Egzekutywa Komitet Gminny Dziadkowice PZPR 03-03-1982 22-10-1986 AP Białystok, KG PZPR w Dziadkowicach, 1120/1, tamże 1120/6, tamże 1120/7, tamże 1120/12, tamże 1120/13.
Sekretarz Rolny Komitet Gminny Dziadkowice PZPR 04-12-1983 22-10-1986 AP Białystok, KG PZPR w Dziadkowicach, 1120/2, tamże 1120/7, tamże 1120/13.
.