Biuletyn informacji publicznej Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 20-09-2021 09:26

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa


Imiona: Zbigniew Bogdan
Nazwisko: Mejer
Miejsce urodzenia: KOŁO
Data urodzenia: 15-10-1945
Imię ojca: Henryk
Imię matki: Daniela
Dodatkowe informacje:

W okresie 25.09.1964-9.09.1967 Oficerska Szkoła Wojsk Zmechanizowanych.
W 1968 kurs specjalistyczny WSW. W okresie 25.10.1967-12.01.1968 kurs obserwacji i techniki operacyjnej w Ośrodku Szkolenia WSW w Mińsku Mazowieckim. W 1974 kurs podnoszenia kwalifikacji w Centralnym Ośrodku Szkolenia WSW.
W okresie 1.09.1986-31.10.1986 dwumiesięczny kurs przeszkolenia szczebla operacyjnego oficerów WSW w Wyższej Szkole KGB w Moskwie.
W okresie 01.12.1987-30.06.1988 praktyka na stanowisku szefa Zarządu I Szefostwa WSW.
W okresie 01.10.1985-30.06.1987 zaoczne studium podyplomowe wybranych problemów techniki wojskowej dla oficerów WSW w WAT w Warszawie.



Nazwa jednostki Miasto Nazwa komórki Stanowisko Stopień służbowy Data rozpoczęcia Data zakończenia Sygnatura Sygnatura wytwórcy Rodzaj materiałów
WSW WARSZAWA BRAK DO DYSPOZYCJI SZEFA SZEFOSTWA - 09-09-1967
IPN BU 2174/7766 - akta osobowe
WSW WROCŁAW ZARZĄD WSW ŚLĄSKIEGO OKRĘGU WOJSKOWEGO, WYDZIAŁ III STARSZY POMOCNIK SZEFA - 24-10-1967
WSW WROCŁAW ZARZĄD WSW ŚLĄSKIEGO OKRĘGU WOJSKOWEGO, WYDZIAŁ III ZASTĘPCA SZEFA - 12-02-1976
WSW WROCŁAW ZARZĄD WSW ŚLĄSKIEGO OKRĘGU WOJSKOWEGO, ODDZIAŁ IV, WYDZIAŁ II ZASTĘPCA SZEFA - 13-02-1979
WSW BYDGOSZCZ ZARZĄD WSW POMORSKIEGO OKRĘGU WOJSKOWEGO, ODDZIAŁ IV P.O. SZEFA - 20-09-1983
WSW BYDGOSZCZ ZARZĄD WSW POMORSKIEGO OKRĘGU WOJSKOWEGO, ODDZIAŁ IV SZEF - 02-08-1984
WSW WARSZAWA SZEFOSTWO WSW, ZARZĄD IV P.O ZASTĘPCY SZEFA - 04-01-1985
WSW WARSZAWA SZEFOSTWO WSW, ZARZĄD IV ZASTĘPCA SZEFA - 13-03-1986
WSW WARSZAWA SZEFOSTWO WSW, ZARZĄD IV P.O. SZEFA - 19-11-1986
WSW WARSZAWA SZEFOSTWO WSW, ZARZĄD IV SZEF płk 25-07-1990 30-07-1990
.