Biuletyn informacji publicznej Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 21-11-2022 08:48

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa


Imiona: Janusz
Nazwisko: Sekuła
Miejsce urodzenia: ŁÓDŹ
Data urodzenia: 30-09-1948
Imię ojca: Henryk
Imię matki: Otylia
Dodatkowe informacje:

W okresie od 24.05.1976 do 26.11.1976 delegowany jako dowódca Grupy Wydzielonej w Syrii w Dowództwie Polskiej Wojskowej Jednostki Specjalnej w Doraźnych Siłach Zbrojnych ONZ na Bliskim Wschodzie. Od 18.09.1967 do 30.08.1971 Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Zmechanizowanych.



Nazwa jednostki Miasto Nazwa komórki Stanowisko Stopień służbowy Data rozpoczęcia Data zakończenia Sygnatura Sygnatura wytwórcy Rodzaj materiałów
WSW WARSZAWA SZEFOSTWO WSW DO DYSPOZYCJI - 31-08-1971
IPN BU 003165/51 S-254 akta osobowe
OS WSW MIŃSK MAZOWIECKI KURS PRZEKWALIFIKOWANIA OFICERÓW SŁUCHACZ - 14-10-1971
WSW WROCŁAW ZARZĄD WSW ŚLĄSKIEGO OKRĘGU WOJSKOWEGO, WYDZIAŁ I POMOCNIK SZEFA - 20-10-1972
WSW WROCŁAW ZARZĄD WSW ŚLĄSKIEGO OKRĘGU WOJSKOWEGO, WYDZIAŁ I STARSZY POMOCNIK SZEFA - 18-07-1974
WSW WROCŁAW ZARZĄD WSW ŚLĄSKIEGO OKRĘGU WOJSKOWEGO, ODDZIAŁ II STARSZY POMOCNIK SZEFA - 28-05-1975
WSW WROCŁAW ZARZĄD WSW ŚLĄSKIEGO OKRĘGU WOJSKOWEGO, ODDZIAŁ III, WYDZIAŁ I STARSZY OFICER - 20-02-1979
WSW WARSZAWA SZEFOSTWO WSW, ZARZĄD III, ODDZIAŁ I STARSZY OFICER - 14-08-1979
WSW WARSZAWA SZEFOSTWO WSW, ZARZĄD III, ODDZIAŁ II STARSZY OFICER - 15-06-1988
WSW WARSZAWA SZEFOSTWO WSW, ZARZĄD III, ODDZIAŁ II P.O. ZASTĘPCY SZEFA - 12-09-1988
WSW WARSZAWA SZEFOSTWO WSW, ZARZĄD III, ODDZIAŁ II ZASTĘPCA SZEFA ppłk 12-04-1989 31-07-1990
.