Biuletyn informacji publicznej Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 21-11-2022 08:48

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa


Imiona: Grzegorz
Nazwisko: Inspektor
Miejsce urodzenia: Dubno
Data urodzenia: 14-12-1920
Imię ojca: Abram
Imię matki: Roza
Dodatkowe informacje:

Według karty ewidencyjnej na stanowisko księgowego Działu Gospodarczego Sz i P WUBP Wrocław został mianowany 01.04.1949. Według karty ewidencyjnej 01.11.1949 został mianowany na stanowisko starszego referenta administracyjno-gospodarczego Sz i P WUBP Wrocław. Według karty ewidencyjnej 01.07.1950 został mianowany na stanowisko kierownika Referatu Kwaterunkowo-Eksploatacyjnego Służby Kwaterunkowo-Budowlanej Kwatermistrzostwa WUBP Wrocław. Według karty ewidencyjnej 01.05.1952 został mianowany na stanowisko zastępcy naczelnika Służby Żywnościowej Kwatermistrzostwa WUBP Wrocław. Według karty ewidencyjnej 01.08.1952 został mianowany na stanowisko naczelnika Służby Żywnościowej Kwatermistrzostwa WUBP Wrocław. Według karty ewidencyjnej 01.11.1953 został mianowany na stanowisko radcy prawnego Wydziału IX WUBP Wrocław. Według karty ewidencyjnej 01.09.1954 został mianowany na stanowisko radcy prawnego Wydziału IV WUBP Wrocław.



Nazwa jednostki Miasto Nazwa komórki Stanowisko Stopień służbowy Data rozpoczęcia Data zakończenia Sygnatura Sygnatura wytwórcy Rodzaj materiałów
Sz WUBP WROCŁAW BRAK DANYCH KIEROWNIK ŚWIETLICY 01-02-1949
IPN Wr 059/2917 5526/V akta osobowe i karta
Sz i P WUBP WROCŁAW DZIAŁ GOSPODARCZY KSIĘGOWY 06-07-1949
Sz i P WUBP WROCŁAW DZIAŁ GOSPODARCZY STARSZY REFERENT ADMINISTRACYJNO-GOSPODARCZY 01-11-1949
WUBP WROCŁAW KWATERMISTRZOSTWO, SŁUŻBA KWATERMISTRZOWSKO-BUDOWLANA KIEROWNIK REFERATU 10-07-1950
WUBP WROCŁAW SŁUŻBA ŻYWNOŚCIOWA STARSZY REFERENT PLANOWANIA I ZAOPATRZENIA ORAZ P.O. ZASTĘPCY NACZELNIKA 01-05-1952
WUBP WROCŁAW SŁUŻBA ŻYWNOŚCIOWA NACZELNIK 01-08-1952
WUBP WROCŁAW WYDZIAŁ IX, KIEROWNICTWO RADCA 01-11-1953
WUBP WROCŁAW WYDZIAŁ IV, KIEROWNICTWO RADCA por. 01-09-1954 31-03-1955
.