Biuletyn informacji publicznej Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 21-11-2022 08:48

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa


Imiona: Waldemar
Nazwisko: Dębniak
Miejsce urodzenia: Bodzechów
Data urodzenia: 02-02-1935
Imię ojca: Bolesław
Imię matki: Stanisława
Dodatkowe informacje:

Według kart ewidencyjnych 15.01.1956 został przyjęty na stanowisko referenta PUdsBP w Ostrowcu Świętokrzyskim. Według kart ewidencyjnych 01.04.1956 został mianowany na stanowisko oficera operacyjnego PUdsBP w Ostrowcu Świętokrzyskim. Według karty ewidencyjnej do dyspozycji KW MO Kielce został przekazany 24.07.1959 (IPN Ki 103/4085). Według karty ewidencyjnej do dyspozycji KW MO w Kielcach został przekazany 15.01.1967 (IPN Ki 103/4085). Siedziba PUdsBP w Opatowie znajdowała się w Ostrowcu Świętokrzyskim.



Nazwa jednostki Miasto Nazwa komórki Stanowisko Stopień służbowy Data rozpoczęcia Data zakończenia Sygnatura Sygnatura wytwórcy Rodzaj materiałów
PUdsBP OPATÓW BRAK DANYCH REFERENT 15-01-1956
IPN BU 2460/1 k. 156 - karta ewidencyjna
IPN Ki 103/4085 4350/SB akta osobowe i karta
PUdsBP OPATÓW BRAK DANYCH OFICER OPERACYJNY 01-04-1956
RSO KdsBP CZERWIEŃSK BRAK DANYCH SŁUCHACZ 01-09-1956
WUdsBP KIELCE DO DYSPOZYCJI KIEROWNIKA 05-12-1956
KP MO OPATÓW REFERAT DS. BEZPIECZEŃSTWA OFICER OPERACYJNY 01-01-1957
KM MO OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI REFERAT DS. BEZPIECZEŃSTWA OFICER OPERACYJNY 01-06-1958
CW MSW LEGIONOWO ROCZNA SZKOŁA OFICERÓW OPERACYJNYCH SŁUCHACZ 01-09-1958
KW MO KIELCE DO DYSPOZYCJI 09-07-1959
KM MO OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI REFERAT DS. BEZPIECZEŃSTWA OFICER OPERACYJNY 31-08-1959
KP MO STASZÓW ZASTĘPCA KOMENDANTA DS. BEZPIECZEŃSTWA 01-07-1964
KW MO KIELCE DO DYSPOZYCJI ZASTĘPCY KOMENDANTA DS. BEZPIECZEŃSTWA 01-12-1966
KW MO KIELCE DO DYSPOZYCJI KOMENDANTA por. 15-02-1967 15-08-1967
.