Biuletyn informacji publicznej Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 25-07-2022 09:12

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa


Imiona: Zbigniew Władysław
Nazwisko: Sadkowski
Miejsce urodzenia: Łuck
Data urodzenia: 12-12-1931
Imię ojca: Tadeusz
Imię matki: Zofia
Dodatkowe informacje:

W okresie od 24.02.1955 do 1.04.1964 służba w MO.
Delegowany służbowo: od 18.09.1973 do 22.09.1973 oraz od 10.06.1977 do 22.06.1977 Czechosłowacji; od 5.11.1978 do 15.11.1978 do NRD.


Kursy i szkolenia:

Od 22.01.1973 do 9.02.1973 kurs podstawowy z zakresu problematyki szyfrowej i kodowej przy Departamencie Szkolenia i Doskonalenia Zawodowego MSW w Warszawie. Od 12.11.1973 do 22.11.1973 kurs operacyjny przy Biurze Paszportów i Dowodów Osobistych MSW w Warszawie.



Nazwa jednostki Miasto Nazwa komórki Stanowisko Stopień służbowy Data rozpoczęcia Data zakończenia Sygnatura Sygnatura wytwórcy Rodzaj materiałów
MBP WARSZAWA DEPARTAMENT WIĘZIENNICTWA, ZARZĄD PRZEDSIĘBIORSTW PRODUKCYJNYCH, DZIAŁ PREFABRYKACJI I BUDOWNICTWA PRAKTYKANT TECHNICZNY brak stopnia 14-06-1950 28-02-1951
IPN BU 2593/3209 1695 akta osobowe
IPN BU 0218/2423 16997/V akta osobowe
MSW WARSZAWA BIURO PASZPORTÓW, WYDZIAŁ V INSPEKTOR 01-04-1964
MSW WARSZAWA BIURO PASZPORTÓW, WYDZIAŁ V, SEKCJA I STARSZY OFICER EWIDENCJI 01-11-1965
MSW WARSZAWA BIURO PASZPORTÓW I DOWODÓW OSOBISTYCH, WYDZIAŁ V, SEKCJA I STARSZY OFICER 01-04-1967
MSW WARSZAWA BIURO PASZPORTÓW I DOWODÓW OSOBISTYCH, WYDZIAŁ IV STARSZY OFICER 01-06-1969
MSW WARSZAWA BIURO PASZPORTÓW I DOWODÓW OSOBISTYCH, WYDZIAŁ VI, SEKCJA II KIEROWNIK 01-09-1971
MSW WARSZAWA BIURO PASZPORTÓW I DOWODÓW OSOBISTYCH, WYDZIAŁ IV INSPEKTOR 01-02-1972
MSW WARSZAWA BIURO PASZPORTÓW, WYDZIAŁ IV INSPEKTOR 01-01-1975
MSW WARSZAWA BIURO PASZPORTÓW, WYDZIAŁ IV STARSZY INSPEKTOR mjr 06-01-1978 20-11-1981
.