Biuletyn informacji publicznej Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 24-01-2023 08:44

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa


Imiona: Stanisław
Nazwisko: Dudek
Miejsce urodzenia: Rząbiec
Data urodzenia: 15-09-1931
Imię ojca: Wincenty
Imię matki: Jóefa
Dodatkowe informacje:

15.12.1954 - 14.06.1966 zawodowa służba wojskowa poza organami bezpieczeństwa państwa.W okresie 01.10.1978 - 31.05.1979 delegowany do Polskiej Wojskoewj Jednostki Specjalnej na Wzgórzach Golan na stnowisku pomocnika dowódcy plutonu remontowego.


Kursy i szkolenia:

01.09. - 24.12.1966 słuchacz Kursu Przeszkolenia Podoficerów Dochodzeniowych w Ośrodku Szkolenia WSW w Mińsku Mazowieckim. 19. - 31.05.1975 słuchacz Kursu Przeszkolenia Szczebla Taktycznego w Centralnym Ośrodku Szkolenia WSW w Mińsku Mazowieckim.



Nazwa jednostki Miasto Nazwa komórki Stanowisko Stopień służbowy Data rozpoczęcia Data zakończenia Sygnatura Sygnatura wytwórcy Rodzaj materiałów
KBW KOSZALIN 16 SAMODZIELNY BATALION ZASTĘPCA DOWÓDCY KOMPANII DS. POLITYCZNYCH 01-10-1954
IPN Sz 484/23 - wojskowe akta osobowe
KBW KOSZALIN 16 SAMODZIELNY BATALION, KWATERMISTRZOSTWO, SEKCJA PLANOWANIA MAGAZYNIER UZBROJENIA plut. 27-10-1954 14-12-1954
SZEFOSTWO WSW WARSZAWA DO DYSPOZYCJI 15-06-1966
ZARZĄD WSW POW BYDGOSZCZ ODDZIAŁ WSW KOSZALIN, WYDZIAŁ II PODOFICER DOCHODZENIOWY 30-06-1966
ZARZĄD WSW POW BYDGOSZCZ ODDZIAŁ WSW KOSZALIN PODOFICER SŁUŻBY PORZĄDKOWEJ 28-06-1967
ZARZĄD WSW POW BYDGOSZCZ ODDZIAŁ WSW KOSZALIN P.O. INSPEKTORA SAMOCHODOWEGO 10-12-1968
ZARZĄD WSW POW BYDGOSZCZ ODDZIAŁ WSW KOSZALIN INSPEKTOR SAMOCHODOWY 07-08-1969
ZARZĄD WSW POW BYDGOSZCZ ODDZIAŁ WSW KOSZALIN P.O. POMOCNIKA SZEFA DS. DOBORU 31-08-1971
ZARZĄD WSW POW BYDGOSZCZ ODDZIAŁ WSW KOSZALIN, WYDZIAŁ V P.O. OFICERA st. chor. sztab. 02-03-1979 13-08-1987
.