Biuletyn informacji publicznej Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 22-11-2021 14:13

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa


Imiona: Józef
Nazwisko: Rudawski
Miejsce urodzenia: KALWARIA
Data urodzenia: 15-03-1933
Imię ojca: Kazimierz
Imię matki: Maria
Dodatkowe informacje:

W okresie od 1.09.1962 do 29.06.1963 wyższy kurs doskonalenia oficerów WSW przy Wojskowej Akademii Politycznej WP.



Nazwa jednostki Miasto Nazwa komórki Stanowisko Stopień służbowy Data rozpoczęcia Data zakończenia Sygnatura Sygnatura wytwórcy Rodzaj materiałów
OS WOP KĘTRZYN BRAK DANYCH SŁUCHACZ - 15-09-1951
CAW 1849/95/64 - akta osobowe
WOP GDAŃSK 16 BRYGADA DO DYSPOZYCJI - 07-09-1953
WOP GDAŃSK 16 BRYGADA, 163 BATALION, 104 STRAŻNICA ZASTĘPCA DOWÓDCY DS. SPECJALNYCH - 14-11-1953
WOP GDAŃSK 16 BRYGADA, 162 BATALION, 95 STRAŻNICA ZASTĘPCA DOWÓDCY DS. SPECJALNYCH - 14-02-1954
WOP GDAŃSK 16 BRYGADA, BATALION PORTOWY W GDYNI, SEKCJA VII POMOCNIK KIEROWNIKA - 30-11-1955
WOP GDAŃSK 16 BRYGADA, BATALION PORTOWY W GDYNI, SEKCJA II POMOCNIK KIEROWNIKA - 14-09-1956
WOP GDAŃSK 16 BRYGADA, BATALION PORTOWY W GDYNI, WYDZIAŁ II POMOCNIK SZEFA - 31-05-1958
WOP GDAŃSK 16 KASZUBSKA BRYGADA, BATALION PORTOWY W GDYNI, WYDZIAŁ II STARSZY POMOCNIK SZEFA - 14-08-1959
WOP GDAŃSK 16 KASZUBSKA BRYGADA, BATALION PORTOWY W GDYNI, SEKCJA II STARSZY POMOCNIK KIEROWNIKA - 31-10-1959
WOP GDAŃSK 16 KASZUBSKA BRYGADA, BATALION PORTOWY W GDYNI P.O. ZASTĘPCY DOWÓDCY DS. ZWIADU - 01-09-1960
WOP GDAŃSK 16 KASZUBSKA BRYGADA, WYDZIAŁ II ZWIADU, SEKCJA OPERACYJNA W PORCIE GDYNIA KIEROWNIK - 01-05-1961
WOP GDAŃSK 16 KASZUBSKA BRYGADA, WYDZIAŁ II ZWIADU, GRUPA OPERACYJNO-KONTROLNA W PORCIE GDYNIA KIEROWNIK - 29-06-1963
WOP GDAŃSK 16 KASZUBSKA BRYGADA, WYDZIAŁ II ZWIADU, GRUPA OPERACYJNO-KONTROLNA W PORCIE GDYNIA ZASTĘPCA KIEROWNIKA DS. OPERACYJNYCH - 08-08-1963
WOP GDAŃSK 16 KASZUBSKA BRYGADA, WYDZIAŁ II ZWIADU, GRUPA OPERACYJNO-KONTROLNA W PORCIE GDYNIA ZASTĘPCA KIEROWNIKA - 17-09-1963
MON WARSZAWA BRAK DO DYSPOZYCJI GŁÓWNEGO INSPEKTORA OBRONY TERYTORIALNEJ - 26-08-1969
WOP NOWY SĄCZ 3 KARPACKA BRYGADA, WYDZIAŁ II ZWIADU ZASTĘPCA SZEFA - 03-10-1969
WOP KŁODZKO 5 SUDECKA BRYGADA, WYDZIAŁ II ZWIADU ZASTĘPCA SZEFA - 25-08-1971
WOP KŁODZKO 5 SUDECKA BRYGADA, WYDZIAŁ II ZWIADU ZASTĘPCA DOWÓDCY BRYGADY DS. ZWIADU - 08-01-1972
WOP KŁODZKO 5 SUDECKA BRYGADA, WYDZIAŁ II ZWIADU DOWÓDCA BRYGADY - 04-12-1979
WOP WARSZAWA BRAK ZASTĘPCA DOWÓDCY DS. ZWIADU JEDNOCZEŚNIE SZEF ZARZĄDU ZWIADU gen. bryg. 16-02-1987 31-07-1990
.