Biuletyn informacji publicznej Biuletyn Informacji Publicznej IPN

Data ostatniej aktualizacji: 20-09-2021 09:26

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytutu Pamięci Narodowej

Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu

Uwaga bardzo ważne! Dla przejrzystości informacji zamieszczanych w katalogach prezentujemy "Słowniczek niektórych pojęć używanych w resorcie"

Dane osoby z katalogu funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa


Imiona: Janina
Nazwisko: Kalinowska
Nazwisko rodowe: Koziróg
Miejsce urodzenia: KLIMKOWIZNA
Data urodzenia: 09-05-1931
Imię ojca: Władysław
Imię matki: Apolonia
Znany/a też jako:
Janina Smusz

Janina Wójcicka

Dodatkowe informacje:

W okresie od 3.06.1965 do 1.04.1966 delegowana do pracy w Międzynarodowej Komisji Kontroli i Nadzoru w Sajgonie w charakterze sekretarki szefa Delegacji.



Nazwa jednostki Miasto Nazwa komórki Stanowisko Stopień służbowy Data rozpoczęcia Data zakończenia Sygnatura Sygnatura wytwórcy Rodzaj materiałów
MBP WARSZAWA DEPARTAMENT VII, WYDZIAŁ I, HALA MASZYN MASZYNISTKA - 17-09-1951
IPN BU 01753/211 16665/V akta osobowe
MBP WARSZAWA DEPARTAMENT VII, WYDZIAŁ II SEKRETARKA - 01-02-1954
MBP WARSZAWA DEPARTAMENT VII, WYDZIAŁ II SEKRETARZ - 22-07-1954
KdsBP WARSZAWA DEPARTAMENT I, WYDZIAŁ II SEKRETARZ - 01-04-1955
MSW WARSZAWA DEPARTAMENT I, WYDZIAŁ III SEKRETARZ - 28-11-1956
MSW WARSZAWA DEPARTAMENT I, WYDZIAŁ III PODOFICER OPERACYJNY - 18-02-1959
MSW WARSZAWA DEPARTAMENT I, WYDZIAŁ V PODOFICER OPERACYJNY - 01-05-1961
MSW WARSZAWA DEPARTAMENT I PODOFICER OPERACYJNY (ETAT NIEJAWNY) - 01-05-1965
MSW WARSZAWA DEPARTAMENT I, WYDZIAŁ OGÓLNY, KANCELARIA PODOFICER OPERACYJNY - 10-05-1966
MSW WARSZAWA DEPARTAMENT I, WYDZIAŁ OGÓLNY PODOFICER - 01-04-1967
MSW WARSZAWA DEPARTAMENT I, WYDZIAŁ OGÓLNY PODOFICER OPERACYJNY - 01-08-1968
MSW WARSZAWA DEPARTAMENT I, WYDZIAŁ OGÓLNY, KANCELARIA PODOFICER - 01-04-1970
MSW WARSZAWA DEPARTAMENT I, WYDZIAŁ OGÓLNY, KANCELARIA KIEROWNIK - 01-01-1971
MSW WARSZAWA DEPARTAMENT I, WYDZIAŁ X OFICER - 01-03-1972
MSW WARSZAWA DEPARTAMENT I, WYDZIAŁ X STARSZY REFERENT - 01-01-1975
MSW WARSZAWA DEPARTAMENT I, WYDZIAŁ XVII STARSZY REFERENT - 15-11-1977
MSW WARSZAWA DEPARTAMENT I, WYDZIAŁ XVII MŁODSZY INSPEKTOR kpt. 15-07-1979 10-10-1981
.